Click Credit pomůže ihned

Vyčerpaly vás vánoční nákupy a na Silvestrovské oslavy či dokonce běžný život v lednu příliš nezbývá? Nechcete-li živořit, nabízí se možnost půjčky, kterou splatíte při příští výplatě. Existuje však někdo, kdo vám půjčí peníze skutečně ihned, bez ptaní a za přijatelných podmínek?

Click Credit – dobrá volba

Click Credit je členem rozvětvené rodiny společnosti Home Credit, tedy společnosti s prověřenou minulostí, u které se nemusíte obávat neseriózního jednání. Půjčku si zde vyřídíte snadno, kompletně on-line, bez veškerého zbytečného papírování a již do hodiny můžete mít peníze v ruce nebo na svém účtu. Půjčit si můžete maximálně 4 999 korun. Půjčky do výše 3 000 korun lze osobně vyzvednout na terminálech Sazky, vyšší částky jsou poukazovány na účet žadatele.

Co za to?

Podmínky půjčky od Click Creditu jsou naprosto transparentní a výhodné. Za každou půjčenou tisícikorunu zaplatíte po třiceti dnech je 33 korun navíc. Žádné poplatky za vyřízení, žádné úroky a navýšení udávané ve složitých souvislostech. Nebudete-li moci splatit celou částku naráz, lze uhradit pouze 20% a třicetikorunový poplatek, čímž vám bude půjčka automaticky o 30 dní prodloužena za stejně výhodných podmínek. Nebo 10% a poplatek a získáte prodloužení o 15 dnů.

Neprodloužili jste půjčku včas?

Jako jedna z mála společností umožňuje Click Credit prodloužit i půjčku, u které již dob splatnosti vypršela a byla připsána smluvní pokuta. Její výše činí 10% z vypůjčené částky, maximálně však 200 Kč, přičemž pokuta bude účtována opakovaně až 3x po sobě.