Ihned u Day to Day

Potřebujete rychle peníze a nemůžete přitom poskytnout záruku v podobě nemovitosti ani ručitele? Nechcete vracet peníze v jediné splátce během několika dní? Obraťte se na ostravskou společnost Day to Day, mají tu vhodnou půjčku i pro vás!

Parametry půjčky bez zástavy

Bez zástavy nemovitosti zde lze získat půjčku ve výši 10 000 – 20 000 korun, jejíž splatnost si lze rozvrhnout na 12 až 24 měsíců. Půjčka se poskytuje bez vstupních poplatků, bez zástavy, bez ručitele i bez souhlasu druhého z manželů, pokud jste zletilí a schopní doložit svůj příjem, např. potvrzením od zaměstnavatele nebo posledními třemi výplatními lístky. Peníze se vyplácí ihned po podpisu smlouvy, jednorázově a v hotovosti. V případě zájmu je však možno obdržet je i na bankovní účet.

Podmínky pro získání půjčky

Se svou žádostí o půjčku uspějete, jste-li občanem ČR, starší 18 let, máte zaměstnání na dobu neurčitou, ze kterého jsou vám příjmy zasílány na váš bankovní účet, nemáte na platu v minimální výši 12 000 Kč/měs. žádnou exekuci a vaše stávající splátky nepřevyšují jednu třetinu vaší čisté mzdy. Podstatná je i adresa trvalého pobytu, která nesmí být shodná s adresou žádného obecního úřadu, a musíte se na ní prokazatelně zdržovat již alespoň 6 měsíců. Poskytovatele však již nezajímá váš případný záznam v registru dlužníků.

Splácení půjčky

Splátky půjčky se po dobu splácení v délce 12 – 24 měsíců inkasují z všeho bankovního účtu v pravidelných měsíčních intervalech, což je oproti jiným půjčkám, kde musíte splácet jednorázově nebo v týdenních splátkách, podstatná výhoda.