Jaké klíčové funkce nabídne FIO banka internetbanking?

Pokud je s tímto internetovým bankovnictvím spjato něco pozitivního, tak rozhodně to, že v lednu roku 2015 došlo k výrazné změně jak jeho vzhledu, tak i funkčnosti. To logicky znamená mnohá pozitiva, spojená s jednodušším ovládáním, stejně jako pozitiva spojená s novými možnostmi. Proto se podíváme na to, jaké hlavní funkce dnes FIO banka internetbanking nabídne. Potřebujete mít peníze ihned na svém účtu? Využijte mnoha nabídek nebankovních finančních společností.

Nástěnkou to začíná

Tímto pojmem je označována hlavní stránka, která se nám zobrazí ve chvíli, kdy se do aplikace přihlásíme. Je s ní spojena jedna unikátní funkce, a to možnost si ji jednoduše přizpůsobit. Můžeme si tak na ní zobrazit třeba:

  • Informace o pohybech na účtu
  • Vývoj našich finančních částek
  • Informace o platebních kartách
  • Plánované transakce

Dané přehledy přitom zobrazíme a zveřejníme na nástěnce velmi jednoduše, jelikož si je v první řadě navolíme a následně už jenom myší posouváme na požadované místo na našem monitoru.

FIO banka internetbanking umožní i finanční operace

Další částí bankovnictví je možnost poslat peníze. Jedná se o nabídku, kterou v dalším kroku můžeme blíže specifikovat. Máme tak možnost poslat peníze v rámci našeho účtu, můžeme poslat peníze na tuzemský účet, stejně jako lze realizovat platby na Slovensko, nebo do jiných zemí. Vše v této kategorii doplňuje i možnost zadávání trvalých plateb, které nám FIO banka internetbanking umožní snadno zřídit. A to ať už jde o trvalé příkazy, nebo třeba povolení k inkasu.

Získejte dokonalý přehled

Třetí součástí hlavní nabídky internetového bankovnictví jsou přehledy. Mezi ty základní samozřejmě patří pohyby na našem účtu. Tím ale možnosti přehledů rozhodně nekončí, jelikož můžeme sledovat také přehledy trvalých příkazů, přehledy spojené s trvalými platbami nebo inkasem či si lze zobrazit online výpis. A to nejenom ten aktuální, protože dnes není problém si výpis také jednoduše najít podle data, které nás zajímá. FIO banka nabízí výběr z bankomatů zdarma.  A to od samotného počátku, co účet máme.

Informace o platebních kartách

Poslední hlavní funkcí je zobrazení vašich platebních karet. Tedy informací o tom, jaké aktuálně máte aktivní, nebo jaké patří mezi ty neaktivní – třeba ztracené. Důležité je říci, že s platebními kartami souvisí i pozitivní možnost, a to tato: „Pokud platební kartu aktivně využíváte a platíte s ní v obchodech či na internetu za zboží nebo služby, získáte za každé 4.000 Kč (160 EUR) kumulovaného součtu těchto transakcí v příštím měsíci jeden výběr z cizího bankomatu zdarma.“

A co všechny tyto hlavní funkce a výhody znamenají? Především to, že FIO banka internetbanking dokáže svým klientům nabídnout přesně takové služby, které hledají a které budou aktivně využívat. I díky tomu danou službu doporučujeme i my. A to jak v souvislosti s využitím na počítačích, tak i mobilních telefonech, nebo třeba tabletech.

Internetbanking FIO

FIO internetová banka