Rychlá půjčka Vata

Vata je nebankovní poskytovatel rychlých, krátkodobých půjček. Během pár minut si můžete půjčit z pohodlí domova až 5 000 korun. Půjčka je vyřízená do 15 minut.

Jak žádat o půjčku

O tuto nebankovní půjčku si můžete požádat pohodlně z domova, prostřednictvím online formuláře, který najdete na webových stránkách poskytovatele. Vaše žádost bude ihned zpracována a nejpozději do 15 minut po schválení vám budou peníze zaslány na účet, který jste uvedli do své žádosti. Rychlá půjčka vám tak pomůže překlenout nepříznivé období.

Splácení půjčky

Pro spolehlivé splácení musíte mít dostatečný příjem na vámi požadovanou částku půjčky, pokud byste neměli odpovídající příjem, bude vám navržena nižší částka, kterou byste si mohli půjčit. Klienti žádající o tuto rychlou půjčku musí mít jako pravidelný příjem minimálně 7 000 Kč měsíčně a nesmí mít žádné závazky po splatnosti. Poskytovatel vždy nahlíží do registru dlužníků. Podmínkou je rovněž mít bankovní účet na své jméno. Hned při uzavření smlouvy budete přesně vědět, kolik musíte celkově zaplatit a stav svého úvěrového účtu můžete sledovat na online webu.

Prodloužení půjčky

Jednorázová půjčka je na 1 – 30 dnů, ale je zde možnost si splatnost prodloužit až na 90 dnů. Žádost o prodloužení splatnosti je potřeba vyřídit telefonicky nejpozději dva dny po datu splatnosti. Operátor vám sdělí, jaký bude váš poplatek za prodloužení půjčky. Poplatek za prodloužení musíte ihned připsat na účet, v opačném případě byste museli zaplatit pokutu za zpoždění ve výši 400 Kč. Běžný úrok této půjčky je 0,6667% za den.