Půjčky ihned na ruku

Dobrý den, rád bych vám představil nabídku půjčky ihned na ruku od soukromého investora. Jsem schopná pro vás zajistit vyřízení úvěru v hotovosti hned. Může se jednat o částky v rozsahu 5000 – 50000 Kč bez doložení příjmu nebo bez jiného ručení. Neb to mohou být půjčky 50000 – 500000 Kč pokud můžete poskytnout nějakou formu záruky – ideálně by se mělo jednat o nemovitost nebo alespoň družstevní byt či jiný hodnotný majetek.

Půjčky ihned jsou poskytovány od soukromého investora na směnku. Půjčky jsou převážně krátkodobé – maximálně na 6 měsíců. (ve výjimečných případech pak může být více, to už ale záleží na konkrétním osobním jednání). Platnost této nabídky je neomezená. Za zprostředkování půjčky ihned na ruku si účtuji 10% ze získané částky, minimální výška provize je ale 1000 Kč! Peníze mi zaplatíte až po vyplacení hotovosti.

Další zajímavý článek:  Půjčky bez zástavy

Výhodná nabídka: Půjčka 20 000 Kč – ověřené půjčky na směnku nebo také Krátkodobé půjčky bez nahlížení do registru.

Pokud máte zájem o vyřízení půjčky ihned na ruku, pak mi napište na email. Jaroslav Pospíšil, finanční poradce Praha a Střední Čechy

Pro zobrazení detailu a kontaktních informací u této půjčky se musíte přihlásit nebo zaregistrovat. Můžete také využít online žádosti.