Nejvýhodnější bankovní půjčky na trhu

Bankovní půjčky jsou i dnes poměrně dost oblíbené. Ono vlastně není divu, kdo si na půjčku umí trochu počkat a vyřídit potřebné formality, bude odměněn zajímavějším úrokem než u většiny nebankovních společností. Navíc přeci neexistuje jen jedna „státní“ banka, k dispozici jich máte hned několik desítek. Vyberte si úvěr přesně podle své chuti a preferencí, možností je mnoho a pokaždé na Vás čeká něco zajímavého. Váháte? Nechte si od nás trochu poradit, něco už společně určitě vymyslíme.

Půjčit si můžete třeba u Cetelemu

Cetelem půjčka je na tuzemském trhu už pěknou řádku let (konkrétně je k dispozici již od roku 1996, patří tedy v Čechách k vůbec nejstarším možnostem, jak si půjčit peníze) a její služby si nemůže vynachválit na tisíce klientů. Jak vlastně nabídka této původem francouzské společnosti vypadá trošku pod drobnohledem? 20 – 200 tisíc korun, splatnost je půl roku až osm let. Finanční sumu, kterou si zvolíte, můžete dostat nejen přímo na pobočce, ale také samozřejmě lze všechny náležitosti úvěru sjednat online formou. To šetří čas a jak známo – čas jsou vlastně peníze, to je určitě zcela bez debat.

Další zajímavý článek:  Jak může vypadat podnikatelská půjčka?

Úroková sazba začíná těsně pod hranicí sedmi procent, což je určitě hodně zajímavé číslo. Musíte však předložit potvrzení o tom, že máte stálý příjem – jinak velmi pravděpodobně u Cetelemu vůbec nepochodíte. Okrem toho už ale stačí jen dva doklady totožnosti a výpis z bankovního účtu, jen pro informaci – ne získávání citlivých osobních údajů. Půjčka právě zde se tedy rozhodně vyplatí, sjednání je rychlé a bezproblémové.

Vyberte si s pomocí kalkulátoru

Kalkulačka půjček není nic, čeho byste se měli snad nějak obávat. Půjčte si tisícovku nebo i celý milion a nechte si poradit, kde to bude nejvýhodnější, o nic víc vlastně nejde. A ano, jen poradit, nikoliv nějak direktivně přikázat na základě toho, že jste omylem udělali nějaký proklik myší. Je to nabídka zcela nezávazná, na kterou se nemusíte už ozvat, pokud se Vám snad nebude zcela pozdávat. Všechno je to o dobrovolnosti, můžete a současně pochopitelně nemusíte.