Od Via SMS si půjčíte i zdarma a peníze máte do několika minut

Váš rodinný rozpočet zasáhlo několik nečekaných výdajů, a to vás dostalo do prekérní situace. Čekáte na výplatu s nulou na účtu. Jenže musíte nakoupit potraviny a zaplatit za spotřebu energií. Nedostatek peněz vyřešíte rychle, když využijete rychlou nebankovní půjčku. Vsaďte na Via SMS s.r.o., boduje nabídkou i vstřícností.

Rychlé vyřízení online a přes SMS

Via SMS nabízí online půjčky, k dispozici jsou 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Půjčit si můžete 100 až 20 000 Kč. Půjčka je určena pro všechny, kdo:

  • jsou ve věku 20 až 68 let,
  • mají práci.

Pro získání půjčky není třeba mít ručitele a je vhodná i pro ty, kdo mají záznam v registru dlužníků. K vyřízení je potřeba odeslat potvrzení o příjmu a kopii občanského průkazu. U první žádosti je proto proces trochu delší, pokud budete žádat opakovaně, stačí odeslat SMS.

Další zajímavý článek:  Jak poznám nevýhodnou půjčku?

Nabídka zdarma!

Nebankovní půjčka má krátkou dobu splatnosti, s čímž byste mohli mít problém. Je nutné mu předcházet, abyste nemuseli platit vysoké sankce za pozdní splacení. Uděláte to jednoduše: před uzavřením smlouvy si vše důkladně propočítejte. Je lepší splatnost půjčky nasměrovat na dobu po výplatě, abyste měli jistotu peněz. Jestliže nemáte s nebankovním půjčováním zkušenosti, vyzkoušejte u Via SMS půjčku zdarma. Na 30 dní si u této společnosti půjčíte až 8000 Kč.

Proč Via SMS?

Společnost patří mezi zakladatele APNÚ (Asociace poskytovatelů nebankovních úvěrů), což je prvním důkazem její kvality. APNÚ je dobrovolné sdružení nebankovních společností, které pracují na zlepšení podmínek nebankovního trhu a zavazují se k tomu, že dodržují zvláštní etický kodex. Mezi jeho pravidla patří i férový přístup k zákazníkům, poskytování kompletních informací aj. Via SMS si také jedna z první požádala o vydání licence od ČNB (tuto povinnost ukládá novela zákona o spotřebitelském úvěru – více o ní zde).