Půjčka Zaplo vyřídí půjčku rychle a zcela diskrétně

Pokud si potřebujete půjčit, měli byste jít tam, kde vše vyřídí k vaší maximální spokojenosti a zcela diskrétně. Půjčka Zaplo není na našem trhu žádným nováčkem. Ráda vám půjčí pár tisíc do výplaty kdykoliv, včetně víkendů a svátků. Nezná žádná omezení a ve vstřícném jednání se zákazníky jednoduše nezná kompromisy.

Chybí vám pár tisíc do výplaty? Pak je pro vás ideální řešením tzv. mikropůjčka se splatností do 30 dnů. Nehledejte složitě vhodný produkt v nepřehledných internetových vodách, a věnujte tři minuty času vyplnění našeho jednoduchého formuláře. Jen tak málo vás dělí od poskytnutí výhodné půjčky pro jakoukoliv situaci. Jen pár kliknutí a finanční potíže budou minulostí.

Půjčka Zaplo půjčí (skoro) každému

Oblíbená půjčka Zaplo vás jako první jistě překvapí vysokým procentem schválených žádostí – půjčí peníze 90% těch, kteří si o ně požádají. Napoprvé se navíc vše odehraje zcela zdarma. Skutečně vrátíte jen tolik, kolik si na počátku půjčíte. RPSN je 0% a nezatíží vás ani poplatky za vyřízení. Nevýhodou je v tomto případě pouze nízký úvěrový limit – 8 000 Kč. Při opakované půjčce však bude navýšen na 20 000 Kč. Půjčka Zaplo tedy poslouží i jako chytrá finanční rezerva pro každý den.

Další zajímavý článek:  Půjčka Jihlava: Komplexní průvodce pro získání půjčky ve vašem regionu

Splatnost si nastavujete libovolně, může jít o 7 ale i 30 dní. Jde totiž o tzv. mikropůjčku řešící právě menší problémy před výplatou. Půjčka Zaplo je šikovnou náhradou drahých kontokorentů a kreditních karet. Dostane ji každý s pravidelným příjmem a dvěma doklady totožnosti. Nenahlíží ani do rejstříku trestů. Jediné potvrzení, které je vyžadováno, má podobu zaslání 0,01 Kč na účet, který má půjčka Zaplo.

Nezáleží na tom, jakou banku máte, půjčka Zaplo má totiž účet u všech bankovních institucí ČR, takže vám peníze vyplatí do 15 minut, a to včetně víkendů a svátků. Výdej peněz v hotovosti pak řeší široká síť trafik GECO. Jde o neúčelový úvěrový produkt, takže nemusíte dokládat, na co peníze potřebujete. I díky maximálně zjednodušené administrativě se vše odehraje rychle a k vaší spokojenosti.