Půjčky od soukromých investorů hned

Řešením pro ty, kterým banka nechce půjčit, protože mají problém s doložením příjmu nebo při ověření v registru jsou právě půjčky od soukromých investorů. Podobných nabídek již dnes můžete najít celou řadu. Je to velmi jednoduché. Mnoho soukromých osob chce zhodnotit svoje peníze lépe než při uložení v bance a tak je poskytují na půjčky. Mají zde výhodu mnohem vyššího výnosu.

Půjčky hned od soukromých investorů

V zásadě můžeme najít dvě různé půjčky od soukromých investorů. Buď se jedná o půjčky, které jsou poskytovány oproti zástavě nemovitosti (nebo jiného movitého majetku, na tomto principu většinou fungují i zastavárny). Nebo se jedná o půjčky, které jsou poskytovány i bez zajištění nebo bez ručitele. V tom případě ale většinou dostanete jen malou částku.

Další zajímavý článek:  Solidní půjčky od soukromých osob

Náš tip: Zaručená nebankovní půjčka: půjčka na směnku nebo také Peníze v hotovosti na ruku.

Půjčky na směnku od soukromých investorů

Téměř všechny půjčky od soukromníků bývají poskytovány na směnku. Je to především proto, že to je asi ten nejednoduší způsob jak z pohledu toho kdo peníze půjčuje, tak i z pohledu dlužníka. Směnka je velmi jednoduchý dokument, zvládne jej vyrobit každý. Není tedy potřeba shánět právníka, pokud chcete půjčit svoje peníze.

Půjčky bez registrů

Už z toho faktu, že půjčky jsou od soukromých investorů, je jasné, že tyto osoby nemohou provádět ověření v registru. Do registrů bankovních nebo nebankovních evidencí půjček a úvěrů totiž mají zpravidla přístup jen bankovní instituce nebo další firmy, které si zaplatí členství v registru.

Na co si dát pozoru půjčky od soukromých investorů?

Pokud se rozhodnete řešit svoji finanční situaci prostřednictvím této půjčky hned, dbejte na několik základních pravidel. Pokud se za půjčku zaručíte nemovitostí, tak si ověřte všechny podmínky a sankce, které mohou nastat v případě nesplácení. Existují totiž případy, kdy smlouvy byly sestavené tak, že při jedné neuhrazené splátce jste automaticky přišli o celou nemovitost.

Další zajímavý článek:  Půjčka bez ručitele do 50.000 Kč

Také nereagujte na nabídky od soukromých investorů, kteří požadují, abyste je pro získání půjčky hned kontaktovali na nějakém telefonním čísle typu 900.

A v neposlední řadě si velmi dobře spočítejte, jestli se vám tato půjčka vyplatí? Platí totiž, že takto získané peníze jsou velmi drahé. Zaplatíte za ně mnohem víc než třeba v bance. Musíte mít tedy jistotu, že peníze opravdu potřebujte získat hned a především to, že je budete schopni splatit. Jinak se můžete dostat do ještě větších finančních problémů.