Mutuo – peníze hned

Rychle a seriózně – dokonalý způsob, jak si půjčit peníze, když nenadálé výdaje udělaly ve vaší peněžence průvan. A právě tímto způsobem pracuje firma Mutuo, s.r.o., která v Česku nabízí rychlé SMS půjčky, jak už její název – „nám všem, kteří umíme latinsky“ – napovídá…

Půjčujete si poprvé?

V případě první půjčky je zapotřebí k online žádosti doložit čitelně a oboustranně naskenovaný občanský průkaz. Žádost bude posouzena v řádu minut a v případě schválení peníze okamžitě odeslány. S půjčkou Mutuo můžete být v klidu, nečekají na vás žádné skryté poplatky, podmínky jsou naprosto transparentní, vždy okamžitě víte, kdy a kolik přesně musíte vrátit.

Další zajímavý článek:  Peníze ihned? Sen nebo realita?

Na výběr

Obrátíte-li se se svou žádostí o rychlou půjčku na Mutuo, sami si můžete zvolit, zda si chcete peníze půjčit na 15 nebo 22 dnů. Za výhodu lze rovněž považovat možný výběr toho, jak si peníze vyberete. Standardně bývá půjčka odesílána na bankovní účet žadatele, lze však zvolit i variantu zaslání peněz formou poštovní poukázky.

Parametry půjčky

Při první žádosti o SMS půjčku Mutuo si můžete půjčit maximálně 1 000 korun, při druhé 2000. Částka možné půjčky se tak bude postupně zvyšovat až k maximální možné hranici 5 000 Kč. Již předem přitom víte, že při vracení půjčky budete muset zaplatit navíc 250 korun z každé půjčené tisícovky. Pro klient, kteří si půjčí peníze opakovaně, nabízí Mutuo bonus ve formě týdne půjčky zdarma navíc.

Další zajímavý článek:  Už i u České spořitelny máte rychle penízky!

Upozornění na splatnost

Jako službu svým klientům společnost Mutuo provozuje zdarma upomínkový systém, kdy vás opakovaně a v předstihu upozorní na splatnost vaší rychlé půjčky.