Peníze na směnku od soukromé osoby

Půjčky Rokycany: Potřeboval bych získat peníze formou půjčky na směnku od soukromé osoby. Mám špatné zkušenosti s nebankovními půjčkami a dal bych přednost soukromé půjčce od nějakého solidního a spolehlivého člověka. Částka, kterou bych si chtěl touto formou půjčit je 500.000 korun. Pokud se najde nějaká soukromá osoba, která disponuje dostatečně vysokými financemi a nabídne mi rozumné podmínky, co se týká úroků a splácení tak budu moc rád.

Nepotřebuji si půjčit peníze na směnku na svoje dluhy nebo pro svoji osobní potřebu. Rozjíždím podnikání a peníze potřebuji na financování firmy. Nejedná se tedy jen o obyčejnou půjčku, ale může to být i investice do mé firmy. V čem konkrétně podnikám nebo případné spolupodílnictví bych raději probral až osobně. Prosím jen seriózní a vážné nabídky na peníze na směnku od soukromé osoby. Jsem z města Rokycany a uvítám, pokud se mi ozve nějaký zájemce z blízkého okolí.

Další zajímavý článek:  Solidní půjčky od soukromých osob

Pro zobrazení detailu a kontaktních informací u této půjčky se musíte přihlásit nebo zaregistrovat. Můžete také využít online žádosti.