Půjčka do výplaty první zdarma – fikce nebo realita?

Slyšeli jste již někdy o půjčce do výplaty, její první sjednání je zcela zdarma? Pokud ano, pak jste určitě zvažovali, zda je tento produkt skutečný nebo se pouze jedná o výmysl podvodníků, kteří touží po vašich finančních prostředcích? Jelikož jsme na tento produkt narazili i my, rozhodli jsme se jej pro vás prověřit.

I nás totiž zajímalo, zda vám někde půjčí zcela zdarma a bez poplatků či úroků. Jako první se do našeho hledáčku dostala společnost Emmas Credit která sice není v našich končinách nejznámější, přesto však může pomoci s řešením finančních problémů řadě z vás.

Pojďme se společně podívat, jestli zde skutečně je dostupná půjčka do výplaty první zdarma.

Další zajímavý článek:  Rychlé nebankovní úvěry, které se vyplatí

Emmas Credit – Půjčka do výplaty první zdarma

Pokud vám schází nějaká ta koruna do výplaty a vy potřebujete okamžitě uhradit nečekaný výdaj menšího rozsahu, je pro vás společnosti Emmas Credit doslova jako stvořená. U této společnosti totiž můžete získat třeba 1000 Kč po dobu 20 dní zcela zdarma, bez úroků a poplatků. To v případě, kdy využijete slevového kódu. Tato půjčka je určena všem s pravidelným příjmem, o který se zástupci společnosti zajímají. Velkou přednost této půjčky je její 24 hodinový servis, díky němuž prakticky obratem víte, zda vám půjčka bude poskytnuta či nikoli.

Jak o půjčku do výplaty u Emmas Credit zažádáte?

Velmi jednoduše. Na oficiálních stránkách naleznete jednoduchý online formulář, jehož vyplnění vám nezabere více, než pár minut. Do formuláře je nutno vepsat údaje o své osobě, ale i informace o částce, jíž si chcete vypůjčit. RPSN u této půjčky činí 2686 % Kč a roční úrokové sazba pak příznačných 365 %. Přesto, že se nejedná o nízká čísla, pokud potřebujete nutně půjčit menší objem finančních prostředků, a hledáte půjčku do výplaty, která bude zcela zdarma, pak je sázka na Emmas Credit sázkou na jistotu.

Další zajímavý článek:  Kde získat co nejrychlejší půjčku?
Půjčky ihned zdarma Emmas Credit
Půjčky ihned zdarma Emmas Credit