Jaké zajímavé funkce nabídne Airbank přihlášení na účet?

Pokud máme vlastní účet u AirBank, je k němu zřízeno také to nejdůležitější, čímž je internetové bankovnictví. Právě díky němu můžeme náš účet spravovat takřka odkudkoliv a kdykoliv. Tím se samozřejmě dostáváme hned k první výhodě a zajímavé funkci. A to takové, že Airbank přihlášení na účet není možné jenom z našeho počítače a notebooku. Stejně tak jednoduché je totiž použití například našeho tabletu, stejně jako použití chytrého mobilního telefonu.

Různé možnosti u různých účtů

Zajímavé funkce jsou spojeny také s tím, jaký konkrétní účet máme. Pokud například standardní, tedy běžný účet, máme k dispozici klasické přehledy, ale stejně tak i informace o našich aktuálních platbách. V tomto segmentu tak můžeme vidět třeba:

  • Neúspěšné platby
  • Platby ve zpracování
  • Platby plánované v nejbližším týdnu

Pokud ale internetové bankovnictví využíváme třeba u našeho spořicího účtu, máme zde k dispozici i řadu dalších možností, jak systém využívat. Tím nejzajímavějším jsou zcela určitě praktické virtuální obálky. Ty nám umožní postupně si třídit naše peníze. Tedy vytvářet skupiny, jako může být spoření na auto, nábytek, stejně jako na desítky různých věcí. Navíc takových virtuálních obálek lze připravit až 10.

Další zajímavý článek:  Umožní GEmoney internet banka přihlásit i pomocí aplikace? Ano

Díky Airbank přihlášení na účet máte nad penězi neustálou kontrolu

I pokud se k vašemu účtu delší dobu nepřihlásíte, stále můžete vědět, co se na něm děje. Tedy zda vám přišla některá z plateb, stejně jako máte v tomto případě přehled i o tom, zda se platby realizují, nebo jaký je aktuální zůstatek. Stačí mít jenom po ruce mobilní telefon, díky kterému samozřejmě lze mít přehled vždy o konkrétním pohybu. A to proto, že bankovnictví vám umožní funkci spojenou s notifikací formou SMS. A jak na to? Na to odpovídá samotná banka: „Nastavte si upozorňování pomocí SMS zpráv a mějte přehled o všem, co se na vašem účtu šustne.“

Párujte své výdaje

Daná zmíněná pozitiva ale rozhodně nejsou ta jediná, jelikož bankovnictví nabídne i řadu dalších zajímavých funkcí. Mezi ty patří párování vašich výdajů. Tedy jedná se konkrétně o to, že můžete vytvářet jednotlivé skupiny vašich plateb, a to podle názvu a příjemce. Díky tomu tak můžete jednoduše zobrazit přehled třeba toho, kolik jste měsíčně utratili za jídlo, kolik jste utratili za dopravu, nebo kolik peněz bylo vybráno z bankomatu. Díky tomu tak stačí vždy sledovat jenom danou kategorii, v rámci které budete ihned vědět, jak na tom reálně jste s vašimi útratami.

Další zajímavý článek:  Znáte kontokorent? Vyzkoušejte si možnost půjčit si do výplaty

To vše jsou pozitiva, která výrazně usnadní nakládání s vašimi penězi a která samozřejmě doplní ony klasické funkce, jako je zadávání příkazů k úhradě, stejně jako zadávání trvalých plateb. Díky intuitivnímu ovládání, stejně jako bezpečnostním funkcím lze samozřejmě tuto banku i internetové bankovnictví – https://www.airbank.cz/ nejenom pozitivně ohodnotit, ale samozřejmě ho také doporučit ostatním.

Jak se přihlásit do internetového bankovnictví Airbank
Airbank přihlášení na účet