Umožní GEmoney internet banka přihlásit i pomocí aplikace? Ano

Mobilní telefon má dnes každý. Doba dnes výrazně pokročila a tak řada lidí má k dispozici také telefon, který je nazýván jako telefon chytrý. V tomto ohledu se jedná o mobil, který má operační systém a který nám umožní si jednoduše stáhnout a nainstalovat různé aplikace. A jedna taková je spojena s tím, že nám umožní GEmoney internet banka přihlásit se k našemu bankovnímu účtu. Hned na úvod musíme říci, že tento pomocník je dostupný pro dva hlavní operační systémy, a to:

  • iOS u mobilních telefonů iPhone
  • Android

Komu umožní GEmoney internet banka přihlásit se?

Samozřejmě každému, kdo má danou aplikaci ve svém mobilním telefonu uloženou a nainstalovanou. Pokud se k tomuto kroku chystáte i vy, nezapomínejte samozřejmě na to, že je třeba si ji nejprve stáhnout. Najdete pod jednoduchým názvem, a to GE Money CZ. Jakmile je nainstalována, už vás přivítá poměrně zajímavé a velmi přívětivé administrační rozhraní. Díky němu samozřejmě máme jedinečnou možnost tuto aplikaci pozitivně ohodnotit i my sami a jasně říci, že její ovládání není nijak náročné a je velmi intuitivní. Pokud hledáte možnost, jak vám umožní GEmoney internet banka přihlásit se k účtu prostřednictvím telefonu, tato aplikace rozhodně nezklame a můžeme ji doporučit.

Další zajímavý článek:  Znáte kontokorent? Vyzkoušejte si možnost půjčit si do výplaty

Ideální, jak můžete zjistit řadu zajímavých informací

Čím se ale daná aplikace může také pyšnit, to je faktem, že nabídne celou řadu zajímavých informací. Těmi hlavními, které můžeme třeba v cizím městě využít, jsou informace o nejbližších pobočkách, stejně jako třeba o nejbližších bankomatech. V tomto směru jistě oceníme i to, že dokáže aplikace komunikovat také s naším zabudovaným GPS modulem. Díky tomu nejenom najde nejbližší pobočku, ale také nás k ní jednoduše dovede.

Tím ale funkce nekončí, jelikož stejně tak můžeme získat informace i o tom, jaké nám aktuálně banka může nabídnout produkty a služby. Hodí se též v případě, kdy nás zajímají kurzovní lístky. Máme tak možnost se na kurzy nejenom podívat, ale máme i možnost díky intuitivní kalkulačce spočítat, kolik můžeme v rámci určitých měn získat. A mluvíme-li o daných kalkulačkách, tak ty se týkají i další věci, jako je třeba naše hypotéka, nebo naše půjčka. Pokud o ní uvažujeme, je možné si poměrně snadno vypočítat, jak je výhodná, kolik budeme splácet, nebo jaké jsou úrokové sazby.

Další zajímavý článek:  Jaké zajímavé funkce nabídne Airbank přihlášení na účet?

I pro správu našeho účtu

Nesmíme ale zapomenout ani na to hlavní, a to je možnost správy našeho bankovního účtu. V tomto směru se hodí třeba možnost si rychle, jednoduše a také odkudkoliv zkontrolovat zůstatek, který na našem účtu máme. To ale rozhodně není vše, jelikož stejně tak rychle můžeme třeba odeslat platbu na zvolený bankovní účet. Spravovat ale lze také naši platební kartu. A to tak, že si u ní aktivujeme možnost plateb na internetu. To se hodí právě ve chvíli, kdy s ní chceme zaplatit, ale standardně aktivovanou ji nemáme. I to nám tato aplikace jednoduše umožní. Ostatně to vše je uvedeno i na webu: „Aplikace Vám umožňuje přihlásit se do Internet Banky. Jednoduše si tak můžete zkontrolovat zůstatky na svém účtu, odeslat platbu nebo třeba dočasně aktivovat platby na internetu ke své kartě.“

GE Money Bank Internet Banka
GE Money Bank Internet Banka