Schváleno do třiceti minut!

Často se stává, že před výplatou je třeba hodně, hodně šetřit. A občas se také stane, že přes všechna úsporná opatření to zkrátka nevychází. Nebo se naskytne výhodná koupě, kterou by bylo škoda promeškat. Co s tím? Právě pro tyto případy je zde Andělská půjčka.

Parametry půjčky

Andělská půjčka patří mezi mikropůjčky před výplatou, tzn., že půjčit si můžete maximálně 10 000 korun. Splácí se jednorázově včetně poplatku za poskytnutí půjčky, který činí 70 Kč za každou půjčenou tisícikorunu za každý započatý týden. Půjčka se přitom poskytuje se splatností 7 – 30 dnů. Žádné jiné poplatky na vás nečekají, smlouva je velice jednoduchá a od samého začátku víte, kolik budete muset zaplatit. Celou půjčku lze vyřídit online a peníze můžete mít na svém účtu již za 30 minut.

Další zajímavý článek:  Už i u České spořitelny máte rychle penízky!

Pro koho je půjčka určena

O Andělskou půjčku může zažádat každý, komu již bylo 18 let, je způsobilý k právním úkonům a má bydliště na území České republiky, jehož adresa není totožná s adresou obecního úřadu. Další podmínkou je jakýkoliv pravidelný příjem. Nemusí to být nutně plat. Půjčku mohou získat i důchodci, OSVČ, studenti s brigádou, maminky na mateřské dovolené.

Zkouška ohněm

Protože bohužel stále přibývá nezodpovědných jedinců, kteří si stále dokola půjčují, aniž mají z čeho vracet, je poskytovatel nucen překontrolovat před poskytnutím půjčky jak registr dlužníků tak insolvenční rejstřík a klienti se záznamem – exekucí nebo v insolvenci – se svou žádostí neuspějí. Pro všechny ostatní platí jednoduché pravidlo postupného navyšování půjček, tj. poprvé maximálně 3 000 Kč, při každé další žádosti, splatíte-li řádně, můžete získat o 1 000 korun více.