Půjčka na OP

Přemýšlíte o tom, kde si půjčit peníze? Nemáte momentálně možnost doložit svůj příjem? Možná že vás zaměstnavatel propustil z práce, nebo jste momentálně na mateřské dovolené či pobíráte jiné sociální dávky. Když nemůžete předložit potvrzení o příjmech, banky a ani většina nebankovních společností vám peníze nepůjčí. Existuje ale řešení této situace. Půjčka na OP vám umožní získat finanční prostředky jen na základě doložení vaší totožnosti pomocí OP (občanského průkazu)

Jak funguje půjčka na OP

Mezi hlavní výhody této finanční nabídky patří to, že k vyřízení nepotřebujete nic než právě OP. Není potřeba potvrzení o příjmech, výpisy z bankovního účtu. Není potřeba, abyste předkládali složenky k ověření vaší adresy. Nic takového. Nepodepisujete dokonce ani žádnou papírovou smlouvu. Vše se dá vyřídit na dálku, z domu přes internet. K získání půjčky vám stačí OP. Vyplníte žádost, počkáte na její vyhodnocení, pokud je schválena, dostanete potvrzovací SMS kód a po jeho zadání můžete jít do banky vybrat peníze.

Další zajímavý článek:  Zkušenost s půjčkou od Ferratum

Co vám nabízí půjčka na OP

Půjčka na OP nabízí všem, kdo rychle potřebují získat finance půjčku ve výši 5000 Kč až 15000 Kč. Pokud jste si již půjčili, můžete při opakované půjčce dostat až 50000 Kč. Je to velmi snadné.

Peníze si můžete půjčit od několika týdnů až po několik měsíců nebo i na jeden rok. Minimální délka půjčky je 15 dní. Maximálně můžete získat při opakované půjčce peníze až na 12 měsíci. Tato půjčka na OP nabízí mnohem výhodnější podmínky než všechny rychlé půjčky přes SMS a podobné lichvářské nabídky. Nevěříte? Vyzkoušejte si ji.

Pro zobrazení detailu a kontaktních informací u této půjčky se musíte přihlásit nebo zaregistrovat. Můžete také využít online žádosti.