Půjčky pro Slováky

Jste občanem Slovenské republiky a pracujete nebo žijete v ČR? A chcete si půjčit peníze? Pak vám nabízíme půjčky pro Slováky. Zatímco jinde budete mít problémy při získání půjčky (banky i nebankovní společnosti obvykle půjčky pro Slováky neposkytují), u nás to půjde snadno.

Půjčky pro Slováky jsou určeny pro občany Slovenské republiky, kteří mají na území ČR zřízený trvalý (nebo i dočasný pobyt) nebo zde mají zavřenou pracovní smlouvu (ať už na dobu určitou či neurčitou).

Půjčky pro Slováky poskytujeme od 10 tisíc korun až do 70 tisíc korun. Konkrétní výše půjčky závisí na posouzení vaší schopnosti splácet a sjednané době úvěru.

K vyřízení půjčky pro Slováky nepotřebujete občanský průkaz ani občanství České republiky. K vyřízení vám postačí váš pas a potvrzení o pobytu na území ČR a/nebo pracovní smlouva v nějaké české firmě.

Další zajímavý článek:  Zkušenost s půjčkou od Ferratum

Nepotřebujete ani ručitele ani zástavu. Peníze můžete dostat v hotovosti, nebo bezhotovostně převodem na bankovní účet (bankovní účet ale musíte mít zřízený u některé české banky, převody do zahraničí neprovádíme).

Pro zobrazení detailu a kontaktních informací u této půjčky se musíte přihlásit nebo zaregistrovat. Můžete také využít online žádosti.