Potřebuju půjčit peníze rychle

Potřebuji půjčit peníze rychle, spěchá to. Potřeboval bych 130000 Kč. Peníze mohu začít splácet už za dva měsíce, každý měsíc bych mohl splácet 7000 Kč. Nabídne mi někdo půjčku? Potřebuji rychle vyřešit svoji momentální finanční situaci.

Pracuji jako zaměstnanec na dobu neurčitou a mám pravidelný a stálý příjem. Bohužel mám ale z předchozích let záznam v bankovním registru, kdy jsem nezvládal splácet půjčku, a banka mi nechce půjčit. Zkoušel jsem se poptávat různé nebankovní půjčky, ale nikde mi nechtějí nabídnout částku, kterou potřebuji.

Rád bych si vzal jen jednu půjčku, nechci si brát několik úvěrů. Potřebuju získat rychle 130000 Kč. Jsem ochotný půjčit si peníze i na směnku nebo jinou formou. Nemohu dát do zástavy dům ani auto, nic takového nevlastním,

Další zajímavý článek:  20000 do hodiny pujcka

Hledám nějakou solidní firmu nebo soukromého věřitele, který by mi mohl půjčit tyto peníze. Rád vám poskytnutu jakékoliv požadované záruky nebo reference na svou osobu. Jsem poctivý a slušný člověk a půjčené peníze vám budu pravidelně a spolehlivě splácet.

Porosím o jakoukoliv nabídku, děkuji

Libor Stehlík, Opava

Pro zobrazení detailu a kontaktních informací u této půjčky se musíte přihlásit nebo zaregistrovat. Můžete také využít online žádosti.