Půjčka bez ručitele do 50.000 Kč

Potřebuji pomoc v nouzi. Bydlím ve městě Tábor a dostal jsem se do problémů. Hodila by se mi půjčka bez ručitele, alespoň 35.000 nebo do 50.000 Kč. Jsem zaměstnaný, ale momentálně nemohu doložit svoje příjmy a také nemám nikoho, kdo by mi u půjčky dělal ručitele, takže to musí být jen půjčka bez ručitele.

Dostal jsem se do problémů a mám momentálně zablokovaný bankovní účet kvůli exekuci a také mi strhávají peníze ze mzdy a já jsem úplně bez koruny. Musím exekutorovi doplatit asi 45000 korun a pak mi dá pokoj, a já budu mít zase dost peněz. Pokud mi půjčíte tolik, kolik potřebuji, tak vám do týdne mohu asi polovinu vrátit (mám něco na bankovním účtu) a zbytek bych mohl doplatit ve dvou nebo třech splátkách z výplaty. Nejsem žádný neplatič nebo něco podobného, prostě jsem se jen kvůli vlastní blbosti dostal do téhle neřešitelné situace a nikdo mi nechce pomoc. Nemám bohužel nikoho, kdo mi dělal ručitele nebo půjčil peníze a tak jsem odkázaný je na vaši pomoc

Další zajímavý článek:  Peníze bez potvrzení, v hotovosti hned

Jakub Kalousek, Tábor

Pro zobrazení detailu a kontaktních informací u této půjčky se musíte přihlásit nebo zaregistrovat. Můžete také využít online žádosti.