3 tipy, jak získat peníze opravdu rychle

 

3 tipy, jak získat peníze opravdu rychle
3 tipy, jak získat peníze opravdu rychle

Současná ekonomická situace plnosti našich peněženek příliš nenahrává. Není se proto čemu divit, že stále přibývá domácností, které přežívají tzv. od výplaty k výplatě. Tato skutečnost se odráží v objemu poskytnutých úvěrů, nad kterým si banky i nebankovní instituce často mnou ruce. Zvažujete také vy půjčku a potřebujete peníze opravdu rychle? Následující 3 tipy vám odhalí, na koho se obrátit a o jaký druh půjčky zažádat.

1. tip – finance do 15 minut u NetCredit

O rychlé peníze mohou zažádat osoby ve věku 20 – 65 let, které mají trvalé bydliště na území ČR a nemají nedoplatky (např. úvěry).  Po vyplnění online žádosti o půjčku stačí převést pouhý jeden haléř na účet společnosti a po provedení této transakce se vyžádaná částka objeví na vašem účtu do neuvěřitelných 15 minut!

Další zajímavý článek:  Rychlá půjčka - kde ji získáte?

2. tip – peníze do 30 minut od OmegaPůjčky

Na stránkách poskytovatele OMEGA Půjčka postačí k získání peněz pouhopouhá registrace. Po provedené registraci stačí zažádat o finance v rozmezí od 1000 – 5000 Kč prostřednictvím online formuláře. Ihned po jeho odeslání vám přijde SMS o schválení půjčky. Peníze se na vašem účtu objeví do 30 minut od vyplnění online žádosti!

3. tip – půjčky do 1 hodiny na MoneyNow

Žádost o tuto rychlou půjčku vyplníte prostřednictvím online formuláře. Stačí zadat objem finančních prostředků, který potřebujete půjčit (1500 – 10 000) a dobu, po kterou budete vypůjčené finance splácet. Následně se zaregistrujete na stránkách společnosti a ta vaši žádost potvrdí. „Poplatek“ za zprostředkování a vyřízení půjčky činí pouhou jednu korunu! Jakmile tato platba společnosti dorazí, obratem vám odesílá finance na váš účet. Tato transakce nebude trvat více, než 1 hodinu!