Komu je určeny nebankovní půjčky?

Potřebujete půjčit větší či menší finanční obnos? Rekonstruujete, chcete si koupit nový automobil nebo jednoduše nevyjdete s financemi do příští výplaty? Pak se budete s největší pravděpodobností poohlížet po nějaké půjčce menšího či většího rozsahu.

Pokud si nechcete půjčovat u rodiny, známých či přátel a v bance vás odmítli kvůli nedostatečné bonitě, záznamu v registru dlužníků nebo kvůli jiným důvodům, pak vaše kroky s největší pravděpodobností zamíří k některé z nebankovních společností.

Jaké produkty se nachází v portfoliích těchto společností a komu jsou vlastně určeny? Na to se podíváme na následujících řádcích.

Nebankovní půjčky bez registru

Měli jste v minulosti problémy se splácením půjček a dostali jste se tudíž do registru dlužníků? V bance půjčku nezískáte. V některých nebankovních společnostech ovšem do registrů dlužníků nenahlížejí, proto vám půjčí i tehdy, máte-li v tomto registru aktivní záznam.

Další zajímavý článek:  Peníze ihned a na ruku? Ano, i to je možné!

Půjčky bez dokazování příjmů

Máte nízký příjem nebo jste dokonce vedeni na úřadu práce či pobíráte invalidní nebo jiný důchod? Pak jsou nebankovní půjčky bez prokazování příjmů ideální volbou právě pro vás. Zde ovšem počítejte s určitou formou ručení v podobě nemovitosti nebo dalšího spolužadatele.

Nebankovní půjčky ihned

Velmi oblíbeným nebankovním produktem jsou půjčky, které vám společnost poskytne prakticky ihned. Taková půjčka je vhodná pro všechny, kdo svou nepříznivou situaci potřebují okamžitě řešit a na peníze jednoduše nemohou čekat. U těchto půjček totiž získáte finanční výpomoc prakticky během několika mála hodin.

Nebankovní půjčky jsou určeny těm, kterým banka nepůjčí
Hebi65 / Pixabay