Půjčky ihned: za jak dlouho můžete mít peníze na svém účtu?

Dostali jste se do tíživé finanční situace, ze které nevede jiné východisko, než půjčka či spotřebitelský úvěr? Potřebujete okamžitě zaplatit fakturu od telefonního operátora, nájem nebo snad jiný nečekaný výdaj, na který vám zrovna v peněžence nezbylo?

Pokud nechcete o peníze žádat své nejbližší – rodinu či přátelé, bude se zdát nejefektivnějším řešením půjčka. Existují ovšem půjčky, které vám budou na bankovní účet připsány ihned? Pojďme se podívat.

Půjčka ihned, ale…

Řada nebankovních společností se chlubí tím, že ihned po schválení půjčky ihned vám odešlou peníze na účet. Vždy ovšem záleží na tom, u jaké banky mají tyto společnosti účty vedeny a u jaké banky má veden účet samotný klient. Pokud se v bance „shodnete“, pak můžete peníze obdržet během několika mála chvilek. Při posílání peněz mezi bankami si na finanční výpomoci počkáte třeba i několik dnů.

Další zajímavý článek:  Peníze pro vás ihned připravené

Peníze ihned po přijetí ověřovacího poplatku

Mnoho nebankovních poskytovatelů půjček požaduje po svých klientech ověřovací poplatek. Jak již ze samotného názvu tohoto poplatku vyplývá, jedná se o poplatek (nejčastěji v hodnotě 1 Kč), který má ověřit klientův bankovní účet. I tento krok vás může při vyřizování půjčky ihned zdržet.

Než poplatek dorazí a než vám společnost přepošle peníze, může v tomto případě trvat opět i několik dnů.

Půjčky ihned existují!

Ale abychom nebyli k těmto produktům čistě negativní. Půjčky ihned, které můžete mít okamžitě na svém účtu, opravdu existují. Některé nebankovní společnosti totiž začaly peníze půjčovat prostřednictvím nových systémů, díky kterým můžete finanční rezervu obdržet v řádech několika mála minut! To vše bez čekání a ověřovacích poplatků.