Kde vám schválí půjčky do 10 minut?

Potřebujete půjčit větší či menší obnos finančních prostředků? A potřebujete tyto prostředky opravdu rychle? Pak pro vás máme několik tipů na produkty či instituce, jež vás v takové situaci podrží a půjčku vám schválí během několika mála minut.

Banky a jejich kontokorenty

Kontokorent je velmi oblíbenou službou většiny klientů tuzemských bank. Nemáte dostatek finančních prostředků na nákup? Nemáte z čeho zaplatit fakturu od telefonního operátora nebo nájem? Pak stačí využít limitu, jež kontokorent nabízí a provést obvyklý bankovní převod. Vypůjčené prostředky je pochopitelně nutné opět navrátit. Úrok za kontokorent ovšem nebývá tak vysoký, jako klasické úroky u standardních půjček.

Další zajímavý článek:  Půjčka 20000 hned

SMS půjčky do 10 minut

Produkt s názvem SMS půjčky do 10 minut poskytují zejména nebankovní společnosti. Na číslo, které je uvedené na jejich stránkách, stačí poslat SMS s částkou, kterou si hodláte vypůjčit, svým jménem, popřípadě dalšími údaji a obratem ihned získáte informaci o tom, zda vám půjčka bude poskytnuta či nikoli.

Online půjčky do 10 minut

U online půjček jednoduše vyplníte formulář, uvedený na oficiálních stránkách společnosti, v rámci kterého si navolíte potřebnou částku, ale i dobu splatnosti. Po zadání dalších údajů vám přijde – stejně jako u online půjček – obratem informace o tom, zda vám půjčka byla poskytnuta či nikoli.

Schválení půjčky NErovná se poskytnutí půjčky

V závěru tohoto článku je nutno zmínit, že schválení úvěru nepředstavuje jeho okamžité čerpání. U online půjček je pro ověření bankovního účtu nutné odeslat 1 Kč poplatek. U jiných půjček záleží na tom, jakou máte banku a jak rychle bude transakce v této bance vyřízena.

Další zajímavý článek:  Která nejlevnější půjčka je nejvýhodnější? To vám poradíme v tomto článku
geralt / Pixabay