Peníze pro vás ihned připravené

Dostali jste se do svízelné situace a nevíte na koho se obrátit s žádostí o půjčku? Pak je pro vás dobrým řešením nebankovní společnost Vyřiďte.cz, která nabízí bezúčelové půjčky ihned ve výši 10 000 korun až 150 000 korun.

Jak žádat o tuto půjčku?

Požádat o půjčku Vyřidťe.cz je velmi jednoduché. Stačí vyplnit pouze online žádost na webových stránkách společnosti a během následujících okamžiků vás budou kontaktovat operátoři, kteří jsou připraveni odpovědět na všechny vaše otázky. Tato půjčka je poskytována v podstatě ihned. Jelikož se jedná o půjčku, kterou vyřizujete prostřednictvím internetu, je možné ji schválit během několika minut. Nemusíte nikde čekat na pobočce banky. Informaci o tom, zda vám byla půjčka schválena, se dozvíte během telefonického rozhovoru s operátorem – včetně RPSN a úrokové sazby. K vyřízení půjčky nepotřebujete ručitele, ani pojištění výdajů.

Další zajímavý článek:  Půjčka do domu od Provident Financial

Jak splácet tuto půjčku?

Splatnost půjčky je možno zvolit v rozmezí od 24 do 84 měsíců, podle celkové výše půjčky a dohody s poskytovatelem při uzavírání smlouvy. Splátky se převádějí na účet poskytovatele vždy jednou měsíčně. Po dobu splácení můžete až čtyřikrát svou splátku odložit. Pokud byste si svou půjčku rozmysleli, máte možnost ji do 30 dnů zrušit. Poskytovatel půjčky nenahlíží do registru dlužníků, půjčka je tudíž výhodná i pro ty, kteří se v minulosti dostali do potíží. O tuto půjčku mohou žádat občané České republiky ve věku od 18 let do 65 let. Za tuto půjčku se neplatí žádné poplatky předem, ani poplatky za předčasné splacení půjčky.