Půjčka do domu od Provident Financial

Kontaktujete-li nebankovního poskytovatele půjček Provident, můžete získat hotovost na ruku, aniž byste přitom opustili teplo svého domova, a to vše do pouhých 48 hodin. Přestože lze na trhu jistě objevit půjčky ještě rychlejší, Provident vám na rozdíl od jiných poskytovatelů nebankovních půjček půjčí až 80 000 korun, a to už není malá částka.

Systém obchodních zástupců

Společnost Provident lze kontaktovat telefonicky nebo online a pak už jen počkáte, až vás navštíví její obchodní zástupce, který s vámi vaši žádost probere, posoudí vaše finanční možnosti splácení a vyřídí za vás veškerý kontakt se společností. Osobně vám přinese peníze a poté vás bude pravidelně v dohodnutých, nejčastěji týdenních, termínech navštěvovat a inkasovat vaši splátku. V případě zájmu ze strany klienta lze zvolit i bezhotovostní poskytnutí půjčky na bankovní účet, zde je však termín výplaty peněz posunut až na 13 dní.

Další zajímavý článek:  Jak lze charakterizovat půjčky bez registru?

Půjčka na cokoliv

Půjčka od Provident Financial je bezúčelová, poskytuje se bez ručitele, bez ručení nemovitostí i bez nutnosti podepsat blanco směnku a její podmínky jsou naprosto transparentní. Peníze dostanete na ruku, případně na účet, kdekoliv po celé České republice, smlouva je přehledná, neukrývá žádné skryté poplatky. Půjčit si dle svých možností můžete 4 – 80 000 korun s dobou splatnosti 45, 60 nebo 100 týdnů. V případě, že se dostanete do prokazatelných objektivních potíží se splácením, bude s vámi společnost tuto situaci, na rozdíl od řady jiných, společně konstruktivně řešit a nebude vám účtovat sankční poplatky, které by vaši složitou situaci jen zhoršovaly.