Půjčka 20000 ihned

Půjčka 20000 ihned je poměrně hodně rozšířená nabídka na rychlé půjčky v hotovosti. Podobnou nabídku poskytují jak nebankovní společnosti, tak i některé banky. V případě banky je ale nabídka půjčky 20000 ihned poněkud více omezená. Minimálně část bankovních ústavů v ČR poskytuje hotovostní půjčky až od částky 30000 Kč (do této sumy spíše nabízejí kreditní karty nebo kontokorent k běžnému účtu).

Jak u banky tak především u nebankovní společnosti platí, že půjčka 20000 ihned může být poskytnuta i bez potvrzení o příjmu. U banky většinou stačí jen to, že zde máte alespoň 3 měsíce vedený běžný účet na který vám pravidelně chodí nějaké peníze a v tom případě po vás banka nebude požadovat další doložení příjmu.

I nebankovní firmy u podobné částky (jako je půjčka 20000 ihned) většinou nepožadují dokazování příjmů. Někdy je ale nutné dát si pozor na to jednotlivé firmy přesně nabízí. Některé totiž říkají, že vám půjčí 20000 ihned bez potvrzení o příjmu. To ale neznamená, že by vám půjčili peníze, i když jste třeba bez práce, nezaměstnaní nebo třeba na mateřské. Podobná nabídka půjčky bez potvrzení o příjmu většinou znamená pouze to, že po vás nebudou chtít potvrzení od zaměstnavatele. Ale i tak po vás budou chtít například 3 poslední výplatní pásky nebo třeba výpis z bankovního účtu.

Další zajímavý článek:  Peníze ihned Jindřichův Hradec

Takže pokud hledáte, kde by vám půjčili 20000 korun ihned a bez jakýchkoliv příjmů, tak si dejte pozor, abyste zbytečně neodpovídali na nabídky, kde sice není požadováno předložení potvrzení o příjmu, ale kde i tak musíte mít nějaké příjmy.

Pokud máte nějaké příjmy, a jste schopni doložit alespoň 10000 korun měsíčně, pak by pro vás neměl být vůbec žádný problém získat půjčky 20000 ihned. Z několika výhodných nabídek na podobný typ půjček si můžete vybrat i na tomto webu