Peníze na směnku ihned

Půjčky Jindřichův Hradec: Mohl by mi někdo půjčit peníze na směnku ihned? Potřeboval bych získat nějakou soukromou půjčku nebo úvěr bez prokazování příjmů. Zvažoval jsem už několik nabídek na podobné půjčky od nebankovních společností, ale zatím jsem nenašel nic, co by mi plně vyhovovalo.

Jsem soukromý podnikatel, teda přesněji živnostník (OSVČ) a hledám nějaký spolehlivý způsob jak získat peníze pro svoje podnikání. Podnikám už nějakou dobu a docela se mi daří, potřeboval bych ale získat další peníze na investice a nákup dalšího vybavení. Jedná se o peníze na směnku ihned alespoň ve výši 500.000 korun, ale klidně i o něco víc. Potřebuji najít někoho kdo je ochoten poskytnout soukromé půjčky, nebo investici do podnikání a nepožaduje klasické prokazování příjmů. Mohu vám dát nahlédnout do účetnictví nebo i cokoliv jiného abyste viděli, že se jedná o seriózní a poctivé podnikání.

Další zajímavý článek:  Potřebuju půjčit peníze rychle

Pro zobrazení detailu a kontaktních informací u této půjčky se musíte přihlásit nebo zaregistrovat. Můžete také využít online žádosti.