Půjčka pro ženy na mateřské

Jste na mateřské nebo rodičovské dovolené a potřebovali byste si půjčit peníze? Víme, že sama doma s dětmi to máte těžké. Pokud se navíc o děti musíte starat sama, pak to určitě není snadné. Chápe, že vaše finanční situace nemusí být právě růžová. Víme také, že půjčit si peníze od banky, když jste na mateřské nebo rodičovské dovolené nejde. Máme pro vás naši nabídku.

Půjčujeme peníze i pro ženy (nebo i tatínky) kteří jsou doma na mateřské nebo rodičovské dovolené. U nás můžete získat peníze i bez zaměstnání. Stačí, když nám doložíte rozhodnutí o přiznání příslušné dávky (rodičovská nebo mateřská) a její aktuální výši (výpis z bankovního účtu nebo poslední proplacenou složenku).

Další zajímavý článek:  Půjčka bez ručitele do 50.000 Kč

Půjčky poskytujeme v rozmezí 10000 Kč až 160000 Kč. Splatnost si můžete zvolit sami. Může to být klidně i jen jeden měsíc nebo maximálně až 48 měsíců (4 roky). Splátky jsou pravidelně každý měsíc. Do 14 dnů od podepsání smlouvy můžete odstoupit bez jakékoliv sankce nebo bez poplatku. Předčasné splacení je také možné bez poplatku.

U nás navíc máte možnost přerušit splácení až na 3 měsíce. Pokud se dostanete do finančních problémů, tak si u nás můžete požádat o přerušení splátek až na 3 měsíce. Pokud jste na mateřské nebo rodičovské a chcete si půjčit, využijte naši nabídku.

Pro zobrazení detailu a kontaktních informací u této půjčky se musíte přihlásit nebo zaregistrovat. Můžete také využít online žádosti.