Půjčky na směnku od soukromého investora

Dobrý den, potřebovala bych poradit se získáním půjčky od soukromého investora. Pracuji jako OSVČ a potřebuji nutně půjčit 150 000 Kč a to pokud možno co nejdříve. Ideální by pro bylo půjčit si peníze na směnku od nějaké soukromé osoby nebo soukromého investora.

Měla jsem bohužel nedávno vážnou dopravní nehodu a poměrně dlouho jsem byla v nemocnici a tak se o moje podnikání nikdo nestaral. Nyní už jsem z nemocnice doma a snažím se dát vše popořádku. Mám už zase nějaké příjmy, ale potřebuji nutně dostat nějaké finance na kratší dobu, abych zaplatila nejakutnější pohledávky a mohla pokračovat v podnikání.

Byla bych moc ráda, kdyby sem i ozval nějaký spolehlivý člověk, seriózním zájemcům nechám nahlédnout do svého účetnictví nebo doložím i další doklady. Ozvěte se mi prosím někdo kdo je schopen zajistit poskytnutí soukromé půjčky na částku 150000 korun. Jsem ochotná zaplatit i příslušnou provizi za zprostředkovaní takové půjčky

Další zajímavý článek:  Zkušenost s půjčkou od Ferratum

Marie Slabouchová, Plzeň

Pro zobrazení detailu a kontaktních informací u této půjčky se musíte přihlásit nebo zaregistrovat. Můžete také využít online žádosti.