Kde získat co nejrychlejší půjčku?

Rychlost – ta je v některých případech, kdy jde například i o střechu nad hlavou, naprosto tím nejzákladnějším. Proto pokud si budete chtít zažádat o půjčku, která vám například má splatit dluhy, nebo exekuce, budete ji potřebovat co nejrychleji. Takové půjčky rozhodně nenajdete u subjektů, které si každého žadatele o půjčku pečlivě prozkoumávají, které chtějí podepsat štosy dokumentů, abyste jim stoprocentně potvrdili svůj záměr, či které mají neustále spoustu práce a tudíž s vyřízením půjčky budou otálet. Kde tedy získáte co nejrychlejší půjčku? Poradíme vám tři finanční instituce, u kterých si můžete půjčit online a peníze máte prakticky do několika minut na účtu.

Rychlá půjčka od Ferratum

Společnost Ferratum si v posledních měsících vybudovala velice silnou a stabilní pozici na českém trhu. Spoustu lidí totiž zachránila od jistého bankrotu, tudíž si vysloužila nejeden superlativ. U společnosti Ferratum si můžete půjčit již od 500 korun až do deseti tisíc. Půjčíte-li si však pět set korun nebo jeden tisíc, nebudete platit naprosto žádné poplatky, nebo úroky, pouze nakonec vrátíte půjčenou částkou, a to nejlépe do patnácti dnů. Dobu splatnosti si ovšem taktéž můžete nastavit, a to až do třiceti dnů. Peníze po vyplnění žádosti máte od Ferratum prakticky ihned k dispozici.

Další zajímavý článek:  3 tipy, jak získat peníze opravdu rychle

Rychlá půjčka od NetCredit

Další velice rychlou společností na poli půjček je NetCredit. U něj si můžete půjčit částku začínající na 1 500 korunách a končící až na dvanácti tisíc. Na poprvé si ale můžete půjčit pouze maximálně do 4 500 korun. Splácet pak stejně jako u Ferratum můžete libovolně dlouhou dobu, a to od jednoho dne až po jeden měsíc. To záleží pouze na vás. Vše si můžete u NetCreditu sjednat přes internet, tudíž máte opět už do patnácti minut peníze k dispozici.

Rychlá půjčka od Kredito24

V neposlední řadě zde musíme zmínit i společnost Kredito24. I ta si na trhu buduje stálou klientelu, i ta poskytuje velice rychlou půjčku. Půjčit si můžete od jednoho až po patnáct tisíc, a pokud budete splácet nejnižší částku, tedy jeden tisíc, pouze sedm dní, nebudete opět platit žádné poplatky či úroky. Jedná se tedy nejen o velice rychlou půjčku, ale také neuvěřitelně výhodnou.