Zkušenost s půjčkou od Ferratum

Před několika týdny jsem si rychle potřeboval půjčit peníze. Řekl jsem si, že vyzkouším půjčku od Ferratum, která nabízí rychlé SMS půjčky. Potřeboval jsem získat 10 tisíc korun, alespoň na 3 týdny. Takže jsem šel na jejich webové stránky a tady vyplnil všechny údaje.

Asi za hodinu a půl mi volali zpět a ověřovali si údaje. Které jsem zadal na webu. Také mi rovnou řekli, že 10 tisíc korun mi určitě nepůjčí. Maximálně prý mohu dostat 2000 Kč na 15 dní. Vzhledem k tomu že jsem byl docela v dost velké finanční tísni, tak jsem na to kývnul.

Druhý problém byl ale v tom, že peníze mi nepošlou na účet v bance, ale jen poštovní poukázkou. I to jsem odsouhlasil. Chvilku po skončení telefonního hovoru mi přišla SMS že peníze byly odeslány.

Další zajímavý článek:  Peníze na směnku ihned

Když mi ale ani po 10 dnech do schránky nic nedorazilo, začal jsem být nervózní. Splatnost půjčky se už pomalu blížila ke konci a já jsem pořád nic nedostal. Tak jsem zavolal na zákaznickou linku Ferratum. Tam mi řekli, že si musím zajít na poštu, protože pošta prý složenky na takto malé částky do schránky nedává???

To mě dost nepříjemně překvapilo. Na něco podobného jsem určitě nebyl upozorněný. Takže jsem skoro dva týdny čekal na peníze, teď si je půjdu, vyzvednout na poštu a obratem je budu muset poslat zpět do Ferratum. Celá tahle sranda se mi prodraží.

Půjčil jsem si 2000 Kč na 15 dní. Vrátit budu muset 2400 Kč. Pokud si peníze vyzvednu ještě dnes, tak si je mohu užívat další dva dny a pak je budu muset poslat zpět.

Další zajímavý článek:  Půjčky od soukromých investorů hned

Sice mi půjčili peníze bez jakýchkoliv dokladů, i když jsem momentálně bez práce, ale hodně mi vadí, že mě nikdo neupozornil na nutnost zajít na poštu.