Půjčka hned do 5000kč

Půjčka hned na menší částku, většinou do 5000kč může být poskytnuta i bez doložení příjmů nebo bez ověření v registru. Tato půjčka je zpravidla poskytována jen na OP. Tyto půjčky poskytují především nebankovní společnosti. Jaká nabídka je ta nejlepší a kterým se raději vyhnout?

Ferratum půjčka hned až 5000 Kč

Jednou z nebankovních společností, která nabízí peníze hned a bez čekání je společnost Ferratum. Od této společnosti může být poskytnuta rychlá finská půjčka nebo také půjčka přes SMS. Pokud si vyberete tuto společnost, tak máte šanci, že dostanete peníze na bankovní účet ještě ten stejný den, kdy podáte svoji žádost. Nevýhodou této půjčky hned je především to, že jako nový klient si můžete půjčit maximálně 500 – 1000Kč. Teprve až tuto půjčku splatíte tak si budete moci kdykoliv půjčit až 5000Kč

Další zajímavý článek:  Kde získat rychlou půjčku?

Tip: Rychle a snadno získejte peníze: Rychlé půjčky do 5000 Kč nebo zkuste Ověřené SMS půjčky bez registru ihned.

Provident půjčka hned až 5000Kč

Další firmou, kde je poskytována rychlá hotovostní půjčka je i Provident. Tato firma má dvě nabídky. Je to hotovostní půjčka, kdy dostanete peníze hned od obchodního zástupce při podpisu smlouvy. Nebo to je bezhotovostní půjčka, kterou je možné vyřídit i po internetu a peníze dostanete na bankovní účet. Provident poskytuje půjčky i bez ověření v registru. Také má ale omezení pro nové klienty.

Půjčka hned od 5000kč je pak nabízena i dalšímu nebankovnímu subjekty. Všechny tyto nabídky mají společné to, že peníze můžete dostat ještě v ten stejný den, kdy je půjčka schválena (výjimkou jsou půjčky přes internet, kde se peníze posílají na bankovní účet, kdy převod trvá zpravidla 48 hodin).

Další zajímavý článek:  Rychlá půjčka před výplatou

Půjčky hned ale bývají poměrně drahé. Není výjimkou, že za půjčení 5000kč zaplatíte i dvakrát tolik. Vždy se tedy platí, když si dobře promyslíte, jestli opravdu potřebujete peníze hned a jestli by pro vás nebyla výhodnější klasická půjčka.