Půjčky na op hned

Půjčky na OP (občanský průkaz) jsou asi nejjednodušší cesta, jak rychle získat peníze. Tyto úvěry mají velmi jednoduchý princip. K vyřízení půjčky vám stačí jen OP a hned dostanete peníze, o které žádáte. Určitě to je jednodušší než vyřizování klasického úvěru.

Jak fungují půjčky na OP hned

Tuto službu poskytují především nebankovní společnosti, a můžete touto cestou získat jen menší sumu peněz. U půjčky na OP, kdy dostanete peníze hned po schválení vaší žádosti, totiž nepředkládáte potvrzení o příjmech a většinou ani jiné dokumenty. To je výhoda tohoto typu úvěrů, ale pro firmu, která tuto službu zajišťuje je to poměrně velké riziko. Proto vám téměř nikdo nepůjčí více než 50000 Kč. Ale tyto peníze můžete mít hned.

Tip: Zaručená půjčka bez rizika: Půjčka na směnku ihned nebo zkuste Potřebuji půjčit peníze ještě dnes.

Další zajímavý článek:  Potřebuju půjčit peníze rychle

Kde získat půjčky na OP hned?

Tento typ půjček nabízejí nebankovní společnosti, které zajišťují půjčky hned pro různé typy klientů. Půjčky na OP hned také nabízejí i některé firmy, které poskytují nákupy na splátky. Pokud si chcete koupit jen něco levnějšího, třeba jen novou televizi za pár tisíc, tak jediné co k vyřízení podobného nákupu budete potřebovat je právě jen občanský průkaz (někdy bývá ještě požadován druhý doklad totožnosti k ověření vaší identity).

Některé nabídky na půjčky na občanku najdete i na těchto stránkách. Další pak najdete v mnoha různých inzerátech na celém internetu. Při vybírání té správné nabídky, si ale dejte pozor na to, aby tato půjčka neměla nějaké další doplňující podmínky.

Také se vždy vyplatí zjistit si jaké má daná půjčka RPSN (roční procentní sazba – neboli to, kolik u rok dlouhé půjčky, zaplatíte na úrocích). U půjčky na OP hned totiž dost často platíte velmi vysoké úroky. Nebývá výjimkou i několik stovek procent.

Další zajímavý článek:  Půjčka na OP

Také si zkontrolujte, jestli ve smlouvě o půjčce není nějaké penále nebo velká sankce. Pokud byste třeba zapomněli zaplatit jednu splátku, tak aby vám nebylo účtováno nějaké přehnaně velké penále.

Potřebujete peníze hned?

Půjčky na OP s výplatou peněz hned je jen jedna z možností jak řešit okamžité finanční problémy. Určitě to ale není to jediné, na co byste měli spoléhat. Existují i další možnosti jak hned získat peníze. Patří sem třeba i půjčky od soukromých investorů nebo půjčky na směnku hned.

Jediné s čím ale musíte počítat, je to že takové rychlé půjčky a peníze hned jsou drahé.  Pokud tedy nepotřebujte získat finanční prostředky opravdu akutně, raději popřemýšlejte o klasické půjčce.