Půjčka na vašem účtě do 60 minut

Potřebujete rychle půjčit? Co takhle vyzkoušet půjčku online? Nemusíte nikam chodit, půjčku vyřídíte kdykoliv a jediné, co k tomu potřebujete, je internet a mobilní telefon. Zní to neuvěřitelně, ale je to tak.

U Kouzelné půjčky si můžete rychle půjčit až 10 000 Kč a nemusíte při tom opustit teplo svého domova. Ptáte se, jak je to možné? Stačí si otevřít internetové stránky Kouzelné půjčky, posuvníky si zvolit, kolik a na jak dlouho si chcete půjčit, vyplnit pár formálních údajů, odeslat formulář a celý proces žádosti o půjčku je hotový. Vyplnit žádost vám nezabere více jak 10 minut, nemusíte nikam chodit, nic podepisovat a dokonce ani dokládat příjmy. Systém Kouzelné půjčky je na tak vysoké úrovni, že urychlí práci jak pracovníkům v Kouzelné půjčce, tak vám při podání žádosti. Díky tomu může být vaše žádost velmi rychle posouzena a peníze odeslány na váš účet. Ve třech slovech můžeme jednoduše shrnout – půjčka online ihned.
Celý tento proces od odeslání žádosti přes schválení až k odeslání a přijetí peněz na váš účet trvá maximálně 120 minut, tedy 2 hodiny. O půjčku můžete zažádat kdykoliv a odkudkoliv.
Pokud jste stále z nějakého důvodu nerozhodní, jestli služby Kouzelné půjčky vyzkoušet, může vás příjemně překvapit, že v současné chvíli nabízí Kouzelná půjčka novým klientům první půjčku až do výše 10 000 Kč zcela zdarma. Nevěříte ? Opravdu nezaplatíte navíc ani 1 Kč. Žádné poplatky  ani úroky, zkrátka kolik si půjčíte, tolik vrátíte.

Další zajímavý článek:  Půjčka do výplaty první zdarma – fikce nebo realita?

Pakliže budete se službami Kouzelné půjčky spokojeni a stane se vaším spolehlivým partnerem v oblasti poskytování krátkodobých půjček, výše opakovaných půjček se zvyšuje a  může dosáhnout hranice až 50 000 Kč. A protože už vás již budou v Kouzelné půjčce dobřě znát, stačí zažádat o každou další půjčkou pouze prostřednictvím SMS zprávy a peníze máte k dispozici. Již žádné vyplňování formulářů navíc.

Zažádat o půjčku nebylo nikdy jednodušší a rychlejší. Nepotřebujete žádné dokumenty, doklady, ani nemusíte chodit na pobočku a střetávat se s mnohdy nevrlými úředníky. O půjčku můžete zažádat z vašeho oblíbeného křesla, baru nebo po cestě z práce, všude, kde je internet.

Dostali jste se do nepříjemné situace, neboť vám přišly nečekané účty za telefon nebo plyn? I s tím si dokáže Kouzelná půjčka poradit. Jako jediná v České republice nabízí službu “Zaplatíme vaše účty”. Díky ní můžete zaplatit účty, i když na ně v současné chvíli nemáte dostatek financí a chybí vám pár tisíc do výplaty. Podmínky jsou stejné jako u běžné peněžní půjčky, akorát je v žádosti nutné přiložit kopie účtů, které chcete zaplatit. Je jen na vás, jakým způsobem to uděláte. Můžete nám je poslat jako přílohu k žádosti, e-mailem, faxem, MMS nebo poštou. Vaše účty zaplatíme a zdarma vám pošleme potvrzení o platbě do 60 minut a jste bez starostí.