Rychlá půjčka – kde ji získáte?

Každá banka slibuje něco jiného. Někde dostanete výhodnou úrokovou sazbu, jinde zase minimální poplatky, u jiné banky se zase setkáte s bezplatným vedením úvěrového účtu. Jenže, kde najdete skutečně rychlou půjčku a kde se tím pouze chvástají, ale “skutek utek”?

Česká spořitelna dodržuje svoje sliby

Někteří samozřejmě nemusí souhlasit, ale takovou bankou, kde vám penízky poskytnou skutečně do několika málo minut, je Česká spořitelna. Pokud si nebudete sjednávat složitou půjčku nebo vysokou hypotéku, můžete mít penízky už do 5 minut k dispozici a do dalších 15 minut klidně splacené všechny faktury, dluhy, závazky i nákupy.

Další zajímavý článek:  Jakým způsobem se mohu dostat do tolik obávaného registru dlužníků?

Česká spořitelna nabízí až 700 000 Kč

Takto si můžete půjčit od 20 000 Kč až po 700 000 Kč. Stejně, jako u každé jiné půjčky, záleží pouze na vás, kolik zrovna potřebujete. Půjčku pak můžete splácet po dobu jednoho až sedmi let. Řídit se můžete jak výší měsíčních splátek, tak i přeplacenou částkou, úrokovou sazbou či vlastním rozhodnutím. Všechny tyto parametry se totiž rok od roku výrazně mění.

Rychlá půjčka na cokoliv

K půjčce navíc nemusíte prakticky nic dokládat. Žádný účel, žádné zajištění, žádné potvrzení o příjmech a ani nebudete muset platit žádné měsíční poplatky. Rychlá půjčka je tedy vhodný úplně pro každého, kdo zrovna potřebuje finanční vzpruhu.

Další zajímavý článek:  Jakými způsoby umožní Servis24 přihlášení na účet?

Co když nebudu moct splácet?

Může se stát, že se během doby splácení dostanete do finančních problémů. Takovou situaci můžete vyřešit velice snadno, a to odložením řádné měsíční splátky, což můžete učinit až dvakrát ročně. Pokud vám ani to nepomůže, můžete se s Českou spořitelnou domluvit na snížení, nebo případně i na zvýšení měsíční splátky, a to až o 50 %. Česká spořitelna vám zaručeně vždy vyjde vstříc!

Rychlá půjčka od České spořitelny
stevepb / Pixabay