Peníze ihned? Sen nebo realita?

Mít peníze ihned k dispozici – to je výsada, kterou si může užívat stále menší procento obyvatel České republiky. Neustále více lidí se totiž spoléhá na půjčky, které však bývají poněkud časově náročné. Nemyslíme tím ale, že je splácíte několik let, tento trend totiž už dávno vzal na své, ale že na půjčené peníze musíte čekat i několik dnů. Ovšem existuje několik společností, které vám peníze poskytnou prakticky ihned po schválení žádosti.

Nejrychlejší z nejrychlejších

Naprosto nejrychleji získáte půjčku u společnosti Fastfin.cz. U té se totiž nejdříve jednoduše zaregistrujete, následně zaplatíte registrační poplatek, a to symbolickou jednu korunu, poté obdržíte informační zprávu a hned potom si můžete vybrat částku, jakou si chcete půjčit. Ta vám bude zaslána na váš bankovní účet do pěti minut. Pokud navíc máte účet u České spořitelny, u GE Money Bank, Komerční banky, Raiffeisen BANK, UniCredit Bank nebo u FIO banky, peníze budete mít prakticky ihned k dispozici.

Další zajímavý článek:  Rychlá půjčka - kde ji získáte?

Peníze do hodiny k dispozici

Další velice rychlou půjčkou je ta od společnosti Click Credit. K ní potřebujete pouze vyplnit jednoduchý online formulář a penízky můžete mít už do hodiny v ruce nebo na bankovním účtu. Pro penízky od Click Credit si můžete zajít i na terminály Sazky, které jsou v dnešní době už prakticky všude. Nemusíte tak kvůli penězům nikam daleko cestovat. A pokud máte navíc bankovní účet u výše zmíněných bank a navíc třeba u ČSOB nebo ery, můžete mít penízky hezky na účtu připravené k použití.

Peníze do 24 hodin

Komerční banka taktéž poskytuje velice rychlé úvěry, a to do 24 hodin. Nemusíte tudíž čekat dlouhé dny, ale pouze jeden jediný den. Sjednat si u ní můžete například Perfektní půjčku na částku od třiceti do šesti set tisíc korun, Osobní úvěr na částku od 30 000 až do neuvěřitelných 2 500 000 korun nebo MojePůjčka Plus, která vám může být poskytnuta až do výše tří set tisíc korun.