Rychlá půjčka peníze hned

Rychlá půjčka, když potřebujte peníze ihned, může být poskytnuta jak od banky, tak ji nabízejí i nebankovní společnosti. Záleží jen na vás, za jakých podmínek chcete získat peníze hned a která rychlá půjčka pro vás bude ta nejvýhodnější.

Rychlá půjčka v bance a peníze hned na ruku

Rychlá půjčka není jen specialitou nebankovních společností. Tak tomu možná bylo dříve, kdy vyřízení půjčky v bance trvalo i několik dní. V té době různé nebankovní společnosti začali nabízet peníze hned na ruku a slavili s tím velký úspěch.

Dnes už se ale i banky přizpůsobily a tak není problém, aby vám i v bance byla poskytnuta rychlá půjčka a dostanete peníze hned. Pokud již v bance máte běžný účet, pak vyřízení půjčky formou úvěru nebo třeba jen kontokorentů může být záležitostí jen několika desítek minut a peníze dostanete většinou do hodiny od schválení žádosti, nejpozději pak do druhého dne.

Další zajímavý článek:  Různé nebankovní půjčky a úvěry na cokoliv

Náš tip: Nejrychlejší nebankovní půjčka: okamžitá půjčka 5000 Kč nebo také Půjčka ihned bez ručitele.

Rychlá půjčka od banky ale vyžaduje doložení vašich příjmů, nebo to abyste měli bankovní účet u dané banky alespoň 3 měsíce, a také nesmíte mít žádný negativní záznam v registru

Nebankovní rychlá půjčka hned

Nebankovní společnosti pak poskytují úvěry i bez potvrzení příjmu nebo bez ověření v registru. A jak již bylo zmíněno v předchozím odstavci, není u nich žádný problém dostat peníze hned. Rychlá půjčka mimo bankovní sektor ale má i některé nevýhody.

Většinou je taková půjčka dražší než srovnatelná nabídka od banky. Také zde může být požadováno, abyste peníze spláceli každý týden a ne jen jednou měsíčně, Jakl je tomu obvykle u banky.

Další možnou nevýhodou, kterou mývá rychlá půjčka a peníze hned, je to že vám zpravidla půjčí jen nižší částku. Není výjimkou to, že první rychlá půjčka od nebankovní společnosti bývá omezena jen na několik tisíc Kč. A teprve až půjčku řádně splatíte, taksi můžete půjčit další, vyšší částku.

Další zajímavý článek:  Peníze ihned na ruku z nebankovních zdrojů

Rychlá půjčka mývá také kratší dobu splatnosti než klasické úvěry. Může se jednat jen o několik týdnů nebo měsíců, většino zde bývá lhůta maximálně jeden rok

Rychlá půjčka, ale nevyplatí se spěchat

Pokud vás zajímá rychlá půjčka a peníze hned, tak se vyplatí podrobně si prostudovat všechny podmínky a srovnat si i různé nabídky. Není totiž výjimkou, že některé společnosti požadují zaplacení poplatku předem, nebo mají ve smlouvě velmi vysoké sankce v případě, že zaplatíte nějakou splátku později. Určitě se vám také vyplatí, když si dobře si spočítáte, kolik vás bude rychlá půjčka stát celkem. A jestli peníze hned opravdu potřebujete.