Zaplo.cz – rychlá půjčka

Zaplo.cz je rychlá online půjčka, která je jedinečná především v tom, že při prvním půjčení 5 000 Kč nevrátíte navíc vůbec nic. Půjčíte si 5 000 Kč, 5000 Kč vrátíte, bez jakýchkoli úroků či poplatků. Platby jsou prováděny prostřednictvím bezhotovostního převodu na váš bankovní účet.

V závislosti na typu banky můžete mít peníze na účtu do několika minut, ale také až druhý den.

Podmínky půjčky

Žadatel o půjčku musí mít 18 let, české občanství, bankovní účet v kterékoli bance na území ČR, nesmí být veden v registru dlužníků a musí být schopen splatit úvěr včas v dohodnutém termínu. Poprvé si žadatel může půjčit 5 000 Kč a při dalších půjčkách je možné částku postupně zvyšovat.

Další zajímavý článek:  Rychlá pomoc – petrova půjčka hned od nebankovní společnosti Essox

Splácení půjčky

Půjčku splaťte nejpozději v den splatnosti bezhotovostním převodem na číslo účtu Zaplo.cz, ze kterého vám byla půjčka poskytnuta. Variabilní symbol i datum splatnosti naleznete na své aktuální faktuře, která vám byla zaslána bezprostředně po schválení půjčky. Pokud jste fakturu ztratili, můžete si ji kdykoli zdarma stáhnout ze svého zákaznického profilu na webových stránkách poskytovatele.

Vyřízení půjčky

K tomu, abyste mohli získat půjčku Zaplo.cz, musíte být registrováni na internetových stránkách této společnosti. Při žádosti o půjčku jste povinni zaslat společnosti emailem kopii svého občanského průkazu. Dalším krokem je, že ze svého bankovního účtu převedete na číslo účtu společnosti 1 Kč. Tímto krokem jsou chráněni žadatelé před zneužitím svých dokladů. Ve chvíli, kdy všechny tyto kroky provedete, půjde vaše žádost ke schválení a peníze můžete získat v podstatě hned.