Rychle ušetřené peníze a tablet navrch – refinancování půjčky

Chcete mít, stejně jako všichni ostatní plátci půjček, co nejvíce ušetřených peněz a co nejnižší měsíční splátky? Pak můžete využít poměrně oblíbeného nástroje, a to refinancování půjčky. To vám poskytne kdekdo. Jenže kde ještě k tomu navíc získáte tablet jako dárek? To zjistíte v tomto článku, ve kterém vám navíc přinášíme i konkrétní příklad, kolik vlastně refinancováním půjčky ušetříte.

Refinancování půjčky máte velice výhodné u Equa bank

Tablet navrch získáte pouze u jednoho jediného subjektu, a to u Equa bank. Právě ta poskytuje svým zákazníkům možnost refinancovat si půjčku, tedy převést si ji k Equa bank a splácet tak každý měsíc nižší částky a navíc ještě i ušetřit. Pokud tak učiníte co nejdřív, obdržíte navíc i nádherný tablet Lenovo jako dárek, a to se právě před Vánoci může neuvěřitelně hodit.

Další zajímavý článek:  Jakými způsoby umožní Servis24 přihlášení na účet?

Tip pro čtenáře: Víte, kde si zařídit hypotéku bez příjmů?

Kolik přesně ušetříte?

Teď si však pojďme popsat, kolik vlastně u Equa bank ušetříte. Uvedeme si tedy naprosto jednoduchý příklad z praxe. Máte například půjčku u České spořitelny, a to na 350 000 Kč, na dobu pěti let, tedy 60 měsíců a s měsíčními splátkami ve výši 7 995 Kč. První splátka proběhla kupříkladu loni v listopadu a vedení půjčky a běžný účet máte u České spořitelny naprosto zdarma.

V takovémto případě byste refinancováním u Equa bank mohli ušetřit 13 920 Kč a měsíční splátky by se vám snížily o celých 290 Kč. Každý měsíc byste tedy měli tuto částku navíc a mohli si toho tudíž koupit o trochu víc. Nebo si samozřejmě můžete ušetřené peníze ukládat a o dalších prázdninách si je užít někde na nějaké krásné dovolené.

Další zajímavý článek:  Jak lze charakterizovat půjčky bez registru?
Refinancování půjček s Equa bank
PDPics / Pixabay