Rychlé nebankovní úvěry, které se vyplatí

Nebankovní půjčky patří mezi úvěrové produkty, které se zaměřují zejména na rizikové klienty, kteří nemohou získat půjčku v žádné bance. Nejčastěji se jedná např. o osoby se záznamem v registru dlužníků, kteří již dříve půjčku měli, ale řádně ji nespláceli, dalším příkladem jsou lidé, kteří nemají práci nebo nemohou doložit svoje příjmy. Nebankovní společnosti tak vycházejí vstříc drtivé většině zájemců o úvěr, na druhou stranu jsou s jejich službami spojené i trochu vyšší úroky nebo poplatky.

K velkým přednostem těchto půjček ale patří také jejich rychlost (v některých případech máte peníze na účtě během několika minut) a velmi jednoduché sjednání prostřednictvím internetových stránek, bez nutnosti jezdit na nejbližší pobočku.

Půjčku můžete mít na účtě i během několika minut

Neplatí to sice zdaleka pro všechny, ale u mnoha nebankovních společností je výplata půjčky opravdu otázkou minut, maximálně jedné hodiny. Týká se to především malých půjček do výplaty, kterým se říká také SMS půjčky nebo mikropůjčky, ale existují i společnosti, které poskytují i vysoké úvěry s velmi rychlou výplatou peněz. V tomto článku pro Vás máme tipy na několik spolehlivých a prověřených poskytovatelů rychlých půjček a poradíme Vám, na co byste si při hledání vhodného rychlého úvěru měli dát největší pozor.

Další zajímavý článek:  Nejvýhodnější malá půjčka na trhu – Japonská půjčka

Tommy Stachi – rychlý úvěr bez nahlížení do registru

Společnost Tommy Stachi sice nepatří k těm nejznámějším, nejde ale o žádného nováčka na trhu. V České republice tato firma působí již od roku 2004 a jejich finanční produkty už využívá více než 15 000 spokojených zákazníků. Půjčka Tommy Stachi je určená pro zaměstnance, podnikatele i důchodce a to včetně těch, kteří mají záznam v registru dlužníků – podmínkou je doložit Vaše příjmy. Půjčit si můžete od 3 000 Kč až do 100 000 Kč a doba splatnosti je 12 nebo 18 měsíců (v případě dalších půjček může být až na dva roky). Žádost si můžete podat snadno přes internet, výplata je pak možná nejen klasickým bankovním převodem, ale také v hotovosti v kamenné pobočce firmy, která se nachází v Praze 3 na adrese Táboritská 23.

Rychlé nebankovní půjčky s nízkými nebo nulovými poplatky

Výše zmíněný úvěrový produkt je výhodný pro ty, kteří potřebují trochu vyšší částku s delší dobou splatnosti. Pokud Vám ale stačí jen pár tisíc, můžete si půjčit ještě mnohem výhodněji a peníze dostat ještě ten samý den. Optimálním řešením jsou první půjčky zdarma, jež v tuto chvíli poskytuje např. Zaplo.cz, Via SMS, Japonská půjčka nebo Ferratum. Jedná se sice jen o menší částky a na velmi krátkou dobu, obrovskou výhodou je ale fakt, že úvěr tak získáte zdarma a nezaplatíte nic navíc. Z ostatních nebankovních půjček patří k nejlépe hodnoceným také Tesco půjčka, CreditOn, Cetelem nebo Kredito24.

Další zajímavý článek:  Peníze ihned a na ruku? Ano, i to je možné!

Na co si dát při výběru rychlé půjčky největší pozor?

Pokud právě vybíráte, od koho si peníze půjčíte, máme pro Vás několik rad, kterými byste se měli řídit. Abyste zbytečně nepřišli o peníze, tak:

  • nikdy neplaťte žádné poplatky předem (pokud nejde o korunový ověřovací poplatek)
  • půjčujte si jen od prověřených společností, na které jsou dobré reference
  • nereagujte na nabídky půjček od soukromých osob nebo firem, které nemají ani vlastní web
  • nikdy kvůli půjčce nevolejte na placené linky – viz článek na iDnes – úvěr lze vždy sjednat online či osobně

Nejjistějším způsobem, jak si vhodný úvěr vybrat, je použít některý z nezávislých internetových portálů, jež se specializují na srovnání půjček. Mezi ty nejkvalitnější patří zejména Coolpujcky.cz, Pujckyhned.cz, Vyhodnaky.cz nebo Paradnipujcky.cz.