Která nejlevnější půjčka je nejvýhodnější? To vám poradíme v tomto článku

Půjčit si rychle, levně a celkově výhodně už není žádný kumšt, který umí jen skutečně fundovaní ekonomové. Dnes to není problém vůbec pro nikoho, kdo má připojení k internetu a pár minut času navíc. Nejlevnější půjčka je opravdu otázkou několika okamžiků, vždyť stačí pouze pár kliknutí, to není vůbec nic složitého!

Co takhle Cetelem?

Jedna z nejlepších nabídek na tuzemském trhu, vlastně pro všechny. Tak přesně to je půjčka Cetelem, kde si můžete sjednat finanční výpomoc už od dvaceti tisíc korun na dobu šesti měsíců. Maximum? Dvě stě tisíc korun na dobu až osmi let, úroky začínají na 6,9 procentního bodu. Vyřízení zdarma, poplatky tu vůbec nenajdete. Bude to naprostá pohoda, půjčka je vyřízena skoro ihned a splátkový kalendář je pružný. To v praxi znamená, že výši splátek si můžete změnit podle své aktuální finanční situace, třeba splácet menší sumu po delší časové období, prostě si povolit opasek, když je to zrovna třeba.

Další zajímavý článek:  Komu je určeny nebankovní půjčky?

Nemusíte chodit nikam na pobočku, všechno se vyřídí po internetu nebo třeba i telefonicky. Modernizace bytové jednotky, koupě ojetého auta nebo třeba výjezd na luxusní dovolenou, to je už prostě na Vás, co si přejete – to můžete velice snadno mít! Nikdo se nebude ptát, proč potřebujete peníze, to tak bude dost možná v bance.

Nepodceňujte ale půjčky v bance

Když se řekne bankovní půjčky, mnoho z nás si vybaví, jaká s tím byla práce ještě třeba před deseti lety. Úvěr sjednaný právě v některé z českých bank ale dnes je spíše záležitostí maximálně na hodinku času. V bance je sice formulářů o něco více, než v nebankovním sektoru, má to ale svůj důvod. Banka prostě nehodlá půjčit jen tak někomu, vyžaduje bonitní klienty, kteří budou na splácení půjčky opravdu mít a prokazatelně mají tomu adekvátní příjem.

Další zajímavý článek:  Peníze ihned na ruku z nebankovních zdrojů

Kdybyste měli banku ve svém držení, možná jednáte podobně. A možná také ne. Rozhodně je však pravdou, že získat půjčku v bance znamená pár papírů – a nebankovní půjčka se dá sjednat bez papírování po internetu. Obě možnosti mají své pro a proti, takže si stačí jen vybrat, co zrovna přijde vhod Vašim potřebám a přáním.