Sms půjčky

Potřebujete peníze – a potřebujete je hned. Ano, i to se občas stává. Jestliže se to právě teď stalo právě vám, buďte rádi, že máme 21. století a dávno pryč jsou časy, kdy bylo potřeba jít si stoupnout do fronty k bankovní přepážce s manželem jako spoludlužníkem a dvěma ručiteli k tomu.

Bez dokládání příjmu

Dnes už není problém vyřídit půjčku online doma z obýváku nebo použít mobilní telefon. Zvolíte-li tento způsob, nebudete s největší pravděpodobností muset dokládat své příjmy a nebudou následovat ani jiné administrativní průtahy. Po jedné, dvou nízkých „zkušebních půjčkách“, kde si vás poskytovatel otestuje jako spolehlivého klienta, vám pak půjčí vždy, když to bude potřeba.

Další zajímavý článek:  Peníze bez registru hned

Úplně pro každého?

Zdá se vám půjčka přes sms zprávu příliš anonymní a pro věřitele ne úplně bezpečná? K ověření bonity klienta slouží jednak již výše zmíněné „půjčky na zkoušku“, jednak se společnosti jistí i požadavkem na odeslání oskenované kopie občanského průkazu a často také požadavkem na zaplacení jakési symbolické částky předem (např. ve výši 1 korun), a to z účtu, na který bude posléze půjčka poukázána. (Tímto způsobem fungují např. půjčky od společnosti zaplo.cz.) Jiné společnosti (např. Ferratum) zasílají první půjčku složenkou na adresu uvedenou ve všem OP.

Vyřízení „nadzvukovou“ rychlostí

Před sjednáním první půjčky většinou musíte vyplnit jakýsi online formulář, při dalších kontaktech však již stačí jen prosté odeslání sms. Jste-li zodpovědný klient, který vrací, co si půjčil, vyhoví vám poskytovatelé rychlých půjček vyloženě obratem. S největší pravděpodobností budete mít půjčku na svém účtu již v řádech minut. Výhodou je také fakt, že pro splácení půjčky si můžete zvolit z několika účtů u různých bankovních ústavů a neplatit tak bankám vysoké poplatky za převod peněz mezi bankami.