Půjčka pro studenty hned

Pro studenty většinou nebývá příliš snadné získat peníze pomocí půjčky. Přece jenom většina studentů nemá žádné příjmy a tak se tedy nemůžeme příliš divit, že půjčka pro studenty hned je nabízena jen v omezené míře

Bankovní půjčka pro studenty hned

Půjčka pro studenty v bance se objevuje v nabídce jen několika finančních ústavů v ČR. Ty ostatní pak půjčky pro studenty poskytují jedině jako pro běžné občany (na základě doložení příjmů a zhodnocení jejich schopnosti splácet).

Náš tip: Zaručená nebankovní půjčka: 50000 Kč ihned na účet nebo zkuste Půjčka pro začínající podnikatele.

Výjimkou je pak třeba půjčka od České spořitelny, nebo od Komerční banky, které nabízejí i peníze pro studenty a mají pro ně připraveny jiné podmínky než pro běžné občany. Půjčka pro studenty hned je poskytována i bez prokazování příjmů.  Pokud si student chce půjčit spíše nižší částku, tak mu ji banka poskytne jen na základě ověření totožnosti a také doložení potvrzení o studiu. Půjčka pro studenty je určena většinou pouze pro studenty VŠ nebo VOŠ.

Další zajímavý článek:  Peníze ihned? Sen nebo realita?

Pokud si budete chtít od banky půjčit nějakou vyšší částku (některé pro studenty nabízejí až 300 000 Kč), tak bude nutné, aby byla půjčka hned zaručena i jedním nebo oběma rodiči.

Půjčka pro studenty od banky:

  • Půjčka pro studenty od České spořitelny
  • Účelová půjčka od Raiffeisenbank
  • Úvěr Gaudeamus od Komerční banky

Nebankovní půjčka pro studenty hned

Další zdroje peněz pro studenty nabízejí nebankovní společnosti, které jsou obecně ochotny půjčovat peníze i lidem, kterým banka nechce půjčit. Mají tak i nabídky pro studenty a peníze mohou být vyplaceny hned po schválení žádosti.

Nebankovní společnosti, ale většinou nemají žádné speciální podmínky jen pro studenty. Půjčka je poskytována za stejných podmínek jako pro všechny ostatní. To znamená, že hned můžete dostat jen částku 10000 nebo 20000 Kč bez doložení příjmů, na vyšší částky pak dosáhnete jen při nějakých příjmech nebo pokud bude půjčka pro studenty hned nějak zaručena

Další zajímavý článek:  Mutuo – peníze hned

Ostatní zdroje financí pro studenty, jak získat peníze hned?

Rychlým zdrojem peněz pro studenty mohou být především brigády pro studenty. Ve velkých městech, jako je Praha, Brno, nebo Ostrava je typické, že peníze za provedenou práci mohou být od pracovní agentury, vyplaceny hned po jejím dokončení. Pokud tedy student potřebuje získat jen nějakou malou částku je to řešení.

Další zdroje financí pro studenty, kde budete mít peníze hned, už moc nejsou. Existují sice různé nabídky nebankovních půjček nebo je nabízena půjčka od soukromých investorů nebo na směnku, ty jsou ale poměrně nevýhodné. Pro studenty se rozhodně nevyplatí