Peníze bez potvrzení, v hotovosti hned

Kdo mi pučí peníze v hotovosti a bez potvrzení o příjmu ve městě Strakonice? Potřeboval bych půjčku hned, nejpozději do konce tohoto týdne. Bohužel jsem se dostal momentálně do finančních problémů a potřebuji najít hned nějaké řešení. Chtěl bych úvěr nebo půjčku 50000 Kč v hotovosti. Musí to ale být bez potvrzení o příjmu.

Jsem zaměstnaný, ale dostal jsem se do problémů a potřebuji vaši pomoc. Kvůli jednomu starému dluhu mi exekutor zablokoval účet a mám i exekuci na plat. Takže jsem zůstal úplně bez koruny. Potřebuju pučit 50.000 Kč, abych zaplati exekutorovi a pak budu mít zase volný bankovní účet, kde mám i nějaké peníze a hlavně zase bud normálně dostávat výplatu, takže vám pučené peníze rychle vrátím zpět. Nabídne mi někdo podobnou půjčku nebo úvěr? Zatím jsem moc neměl štěstí, všude po mě chtějí předložit potvrzení o příjmu, a když tam vidí záznam o exekuci tak se se mnou nebaví. Jsem z toho už úplně zoufalý, 50.000 by vyřešilo všechny moje problémy

Další zajímavý článek:  Půjčka peněz hned a bez registru

Daniel Zemánek, Strakonice

Pro zobrazení detailu a kontaktních informací u této půjčky se musíte přihlásit nebo zaregistrovat. Můžete také využít online žádosti.