Jak získat peníze hned

Poradíte mi někdo jak získat peníze hned a na ruku? Potřeboval bych si nutně půjčit nějaké peníze, alespoň 20000 Kč nebo i víc. Zajímal by mě nějaká půjčka nebo úvěr kde je možné získat peníze ihned na ruku. Nechci si nechat posílat peníze na bankovní účet, protože ho mám zrovna zablokovaný od exekutora a jsem tak úplně bez příjmu. Potřebuji tedy rychle zaplatit svůj dluh, protože jinak nebudu mít z čeho zaplatit nájem a další poplatky.

Jsem zaměstnaný a mám pravidelné příjmy, sice to není žádná sláva, ale normálně bych si asi mohl požádat o půjčku a peníze bych bez problému dostal. Momentálně jsem ale v poněkud komplikované situaci a nevím jak získat peníze tak abych mohl hned zaplatit exekutorovi a mít zase možnost vybrat si peníze z banky. Stačila by mi půjčka jen na krátkou dobu, na účtu u banky mám nějaké peníze a za chvíli mi přijde další výplata, takže bych většinu mohl zaplatit během pár týdnů.

Další zajímavý článek:  Půjčky od soukromých osob hned

František Kasík, český Krumlov

Pro zobrazení detailu a kontaktních informací u této půjčky se musíte přihlásit nebo zaregistrovat. Můžete také využít online žádosti.