Férová nabídka – půjčím peníze ihned všem

Moje nabídka je férová a poctivá. Půjčím peníze ihned a všem kdo si o ně řeknou a splní moje podmínky.Bydlím ve městě Písek, jsem soukromník, který disponuje vlastním kapitálem, a nabízím hotovostní půjčky pro všechny zájemce. Půjčím vám klidně i 100.000 Kč nebo i mnohem víc. Zaleží jen na tom, na čem se domluvíme.

Pokud také máte problémy s dluhy, nabízím vám, že vám pomohu s vyplacením exekuce nebo s oddlužením vaší nemovitosti. Nebo pokud potřebujte rychle prodat dům, byt nebo klidně i auto, koupím ho od vás hned a dám vám peníze v hotovosti a na ruku. Prostě a jednoduše, můžeme se na mě obracet každý, kdo by měl zájem o půjčení peněz nebo o nějakou finanční transakci. Jsem rozumný člověk a dá se se mnou domluvit, i když vaše finanční situace není moc dobrá. Požaduji jen rozumné úroky za půjčené peníze a nemám žádné nesmyslné podmínky jako třeba placení poplatků předem.

Další zajímavý článek:  Půjčky pro Slováky

Soukromý investor Jakub Polák, Písek

Pro zobrazení detailu a kontaktních informací u této půjčky se musíte přihlásit nebo zaregistrovat. Můžete také využít online žádosti.

Nabídka půjček: Podívejte se na nabídku půjčky: Půjčka 5000 Kč bez potvrzení o příjmu. Nebo by vás mohla zaujmout i tato nabídka: Půjčka do 10 minut.