Rychlá půjčka na směnku ihned

Dobrý den, zajímala by mě rychlá půjčka na směnku ihned. Potřebuji rychle půjčit peníze a zatím jsem nenašel žádnou spolehlivou nabídku. Potřebuji si půjčit 20000 Kč ihned. Nevadí mi půjčka na směnku nebo i jinou formou.

Pokud někdo nabízí rychlou a spolehlivou půjčku na směnku ihned, tak se mi prosím ihned ozvěte. Potřebuji rychle půjčit peníze, ideálně ještě dneska nebo nejpozději do zítra. Půjčené peníze bych vám vrátil během dvou měsíců ve dvou splátkách po 10 tisíc korun.

Jsem OSVČ, ale jen krátce a tak mi v bance nechtějí peníze půjčit, protože nemohu předložit požadované dokumenty. Všem, kdo mi budou ochotni pomoci, nabízím záruku solidního jednání. Nejsem žádný neplatič nebo sociální případ, mohu doložit reference od svých zákazníků. Potřebuji nyní rychle menší částku v hotovosti na pokrytí výdajů, než mi budou proplaceny faktury za odvedenou práci. Nemám bohužel nikoho v rodině, kdo by mi mohl pomoci, a tak zkouším najít pomoc na internetu.

Další zajímavý článek:  Peníze na směnku od soukromé osoby

Pokud tedy někdo nabízí opravdu půjčku (nechci žádného zprostředkovatele) a nevadí mu, že jsem OSVČ a nemám tedy žádná potvrzení o příjmu, tak ať se mi prosím ozve. Akceptuji rozumné nabídky, podvody mě nezajímají.

Jindřich Seifert, Nová Paka

Pro zobrazení detailu a kontaktních informací u této půjčky se musíte přihlásit nebo zaregistrovat. Můžete také využít online žádosti.