Rychlá pomoc – petrova půjčka hned od nebankovní společnosti Essox

Název společnosti Essox již vstoupil do povědomí mnoha lidí a není divu, společnost funguje na českém trhu již téměř deset let a zanechává za sebou stovky a tisícovky spokojených klientů, kterým pomohla splnit a financovat jejich životní sny. Jedná se o jednu z nejvýznamnějších nebankovních společností u nás, která se specializuje především na leasingy, a to jak automobilů, tak strojů a zařízení, a úvěry určené k financování zboží a služeb, ale poskytne vám i kreditní kartu.

Parametry  petrovy půjčky

O petrovu půjčku společnosti Essox může zažádat každý občan ČR starší 18 a mladší 65 let, který bude schopen splácet v pravidelných měsíčních splátkách – jedná se tedy jak o zaměstnance, a to ve státní i soukromé sféře, tak o podnikatele nebo důchodce. Délku splatnosti si klient volí sám, a to v délce 12 – 84 měsíců. Půjčit si přitom můžete minimálně 10, maximálně 150 000 korun.

Další zajímavý článek:  Peníze pro vás ihned připravené

Výhody petrovy půjčky

Dnes velice ceněnou výhodou tohoto finančního produktu je fakt, že půjčku můžete vyřídit kompletně online. Půjčka je bezúčelová, což pro vás znamená, že nemusíte nikomu vysvětlovat, nač peníze potřebujete. Její vyřízení je naprosto zdarma a Essox nepožaduje ani spoludlužníka, ani ručitele, ani jiné zajištění půjčených finančních prostředků. Oproti celé řadě jiných nebankovních produktů je tato půjčka skutečně výhodná a bez obav se může srovnávat s půjčkami všech renomovaných bankovních ústavů. Roční úroková sazba začíná již na 12,47% a RPSN pak od 15,4%. A co více – pokud si to s půjčkou rozmyslíte, můžete ji do jednoho měsíce od podpisu smlouvy bez jakýchkoliv sankcí ze strany společnosti zrušit.